Ana SayfaMagazinRon Smoorenburg, İstanbul'a geldi: Türkiye'nin başı sağ olsun

Ron Smoorenburg, İstanbul’a geldi: Türkiye’nin başı sağ olsun

Jackie Chan ile çektiği filmlerle ünlenen, Hollywood’da dövüş sahnelerinde sık sık rol alan Ron Smoorenburg, önceki gün saç tedavisi için İstanbul’a geldi. Beyoğlu İstiklal Caddesi’nde geçtiğimiz pazar günü meydana gelen hain terör saldırısı için Türk halkının acısını paylaştığını belirten aktör, terörün yeri, zamanı, ırkı, cinsi olmadığına vurgu yaptı.

Dünya genelinde gişe rekoru kıran köpek balığı MEG filminin ikinci serisinde Jason Statham ile birlikte rol alan Ron Smoorenburg, çekimleri tamamladı. Hollywood’daki dövüş sahnelerinin vazgeçilmez isimlerinden Smoorenburg önceki gün saç tedavisi için İstanbul’a geldi.

Smoorenburg, geçirdiği 10 operasyondan sonra sıkıntılı süreç yaşadığını ve bu konuda artık iyileşmek istediğini belirtti. Tedavi sonrası İstanbul’u da gezecek olan Ron Smoorenburg, her defasında İstanbul’a gelmek için can attığını söyledi.

Ron Smoorenburg, İstanbula geldi: Türkiyenin başı sağ olsun

TÜRK HALKININ ACISINI PAYLAŞTI

Geçtiğimiz pazar günü İstiklal Caddesi’nde meydana gelen hain saldırıya çok üzüldüğünü belirten Smoorenburg, terörün yeri, zamanı, ırkı, cinsi olmadığını, Türk halkının acısını paylaştığını belirtti.

NE OLMUŞTU?

Taksim, geçtiğimiz pazar günü terör saldırısının hedefi olmuş, İstiklal Caddesi’nde meydana gelen bombalı saldırıda 6 kişi hayatını kaybederken, 81 kişi yaralanmıştı. Bombalı saldırının faili kadın terörist, gerçekleştirilen operasyon ile saklandığı evde yakalanmıştı.

Ron Smoorenburg, İstanbula geldi: Türkiyenin başı sağ olsun

Acı olayın ardından ünlü isimler de sosyal medyad hesaplarından başsağlığı mesajları yayınlamıştı.

DEMET AKALIN

“İstiklal Caddesi’nde meydana gelen patlama sonucu yaralananlara acil şifalar; hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. İstanbul’a, ülkemize ve milletimize geçmiş olsun.”

HAKAN URAL

“Başımız sağ olsun. Vefat eden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Allah devletimize, milletimize güç kuvvet versin.”

HADİSE

“Taksim… çok üzgünüm.”

Ron Smoorenburg, İstanbula geldi: Türkiyenin başı sağ olsun

MURAT BOZ

“Taksim’de meydana gelen patlamada yaşamını yitiren kardeşlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Umarım daha fazla can kaybı olmaz. Geçmiş olsun…”

Ron Smoorenburg, İstanbula geldi: Türkiyenin başı sağ olsun

DENİZ SEKİ

“Taksim’de meydana gelen patlamada hayatını kaybeden canlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Rabbim yapanların yanına bırakmasın.”

Ron Smoorenburg, İstanbula geldi: Türkiyenin başı sağ olsun
İstiklal Caddesi'ndeki patlamayla ilgili siyasilerden peş peşe açıklamalar

Taksim'deki patlama sonrası spor dünyasından mesajlar!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM