Ana SayfaMagazinRıza Kocaoğlu ve Selin Işık ayrıldı

Rıza Kocaoğlu ve Selin Işık ayrıldı

Ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu, geçtiğimiz aylarda Selin Işık ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Kocaoğlu, evliliğe dair sorulara da “Olacak inşallah” yanıtını vermişti. Çiftin ilişkilerinin bittiği ortaya çıktı. Sosyal medyadan fotoğrafları silen ikiliden Kocaoğlu, önceki akşam katıldığı partide 2017’de ayrıldığı eski aşkı Eylül Su Sapan ve meslektaşı Yağız Can Konyalı ile eğlendi.

Ekim 2021’de bir eğlence mekanında objektiflere takılan Rıza Kocaoğlu’nun, ‘Atiye’ dizisinin yardımcı yönetmeni Burcu Alptekin’le yakınlaştığı iddia edilmişti. TV8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’nın haberine göre; arkadaş grubuyla eğlenen ikili, birbirini öpücüklere boğmuştu. Etraftakilere aldırış etmeyen Kocaoğlu’nun, Alptekin’e sık sık sarılmıştı. Hatta oyuncunun samimiyetinden rahatsız olan Alptekin’in, bir ara Kocaoğlu’nu elinden ittiği ileri sürülmüştü. İkilinin yanında olan oyuncu Kadir Çermik ise basın mensuplarını görünce arkadaşlarını uyarmıştı.

“KENDİSİ ARKADAŞIM OLUR”

Arkadaşlarının ardından mekandan çıkan Kocaoğlu, ilişki soruları karşısında espri yaparak konuyu kapatmaya çalışmış, muhabirlerin “Sizi sarmaş dolaş görüntüledik” demesi üzerine “Görüntüleyin” demekle yetinmişti. Konuyla ilgili daha sonra açıklama yapan ünlü oyuncu, yönetmen Burcu Alptekin ile aşk iddialarına, “Öyle bir şey yok. Aşk yok zaten hayatımda, kendiniz yazıp çizdiniz. Kendisi benim arkadaşım olur” demişti.

İŞTE YENİ SEVGİLİSİ…

Rol aldığı dizi ve filmlerin yanı sıra özel hayatıyla da konuşulan Rıza Kocaoğlu’nun, geçtiğimiz nisan ayında yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkmıştı. 43 yaşındaki oyuncu, yeni sevgilisi Selin Işık’la (35) Cihangir’de bir mekanda baş başa yemek yemişti.

Rıza Kocaoğlu ve Selin Işık ayrıldı

PLAN TUTMADI!

Magazin basını gelmeden balıkçıdan ayrılmak isteyen Kocaoğlu, mekan içerisinde sevgilisi ile romantik anlar yaşamıştı. Patlayan flaşlarla önce kısa süreli şok yaşayan oyuncu, daha sonra rahatsız olmuştu.

Rıza Kocaoğlu son görüntüsüyle şaşırttı

Kocaoğlu, basın mensuplarının “Rıza Bey ‘Hayırlı olsun’ diyelim mi?” sorusuna, “Arkadaşlar alınan görüntü yeterli sanırım, iyi akşamlar. Lütfen artık çekmeyin, rahatsız oluyorlar” yanıtını vermişti.

Rıza Kocaoğlu ve Selin Işık ayrıldı

BAŞ BAŞA TATİL

Rıza Kocaoğlu, tüm bunların ardından sevgilisi Selin Işık ile birlikte Çeşme’de tatile başladı. Geçtiğimiz aylarda Aya Yorgi’de bir plajda kameralara yansıyan Kocaoğlu ile Işık, birlikte denize girdi.

Rıza Kocaoğlu ve Selin Işık ayrıldı

‘Çukur’ dizisindeki fit halinden eser kalmayan oyuncu, aldığı kilolar ile dikkat çekti.

FOTOĞRAFLAR SİLİNDİ 

Oyuncu Rıza Kocaoğlu (43) geçen martta kalbini kaptırdığı meslektaşı Selin Işık’la (35) evliliğe dair sorulara da “Olacak inşallah” yanıtını vermişti. Ama ilişki bitti, fotoğraflar sosyal medyadan silindi. Rıza önceki akşam katıldığı partide 2017’de ayrıldığı eski aşkı Eylül Su Sapan ve meslektaşı Yağız Can Konyalı ile eğlendi. 

Rıza Kocaoğlu'ndan flaş Yüsra Geyik açıklaması!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM