Ana SayfaMagazinRıza Kocaoğlu sevgilisinin köpeğini gezdirirken utandı

Rıza Kocaoğlu sevgilisinin köpeğini gezdirirken utandı

Final yapan ‘Çukur’ dizisindeki ‘Aliço’ karakteriyle adından söz ettiren Rıza Kocaoğlu, rol arkadaşı Hazal Subaşı’dan ayrıldıktan sonra önce Yüsra Geyik, ardından yönetmen Burcu Alptekin ile aşk yaşadığı haberleriyle gündeme gelmişti. Son olarak Selin Işık ile yeni bir aşka yelken açan oyuncu, sevgilisinin köpeğini gezdirirken görüntülenince “Beni böyle çekmeyin” dedi.

Ekim 2021’de bir eğlence mekanında objektiflere takılan Rıza Kocaoğlu’nun, ‘Atiye’ dizisinin yardımcı yönetmeni Burcu Alptekin’le yakınlaştığı iddia edilmişti.

ELİNDEN İTTİ!

TV8’de yayınlanan ‘2. Sayfa’nın haberine göre; arkadaş grubuyla eğlenen ikili, birbirini öpücüklere boğmuştu. Etraftakilere aldırış etmeyen Kocaoğlu, Alptekin’e sık sık sarılmıştı. Hatta oyuncunun samimiyetinden rahatsız olan Alptekin’in, bir ara Kocaoğlu’nu elinden ittiği ileri sürülmüştü. İkilinin yanında olan oyuncu Kadir Çermik ise basın mensuplarını görünce arkadaşlarını uyarmıştı.

Rıza Kocaoğlu sevgilisinin köpeğini gezdirirken utandı

“KENDİSİ ARKADAŞIM OLUR”

Arkadaşlarının ardından mekandan çıkan Kocaoğlu, ilişki soruları karşısında espri yaparak konuyu kapatmaya çalışmış, muhabirlerin “Sizi sarmaş dolaş görüntüledik” demesi üzerine “Görüntüleyin” demekle yetinmişti. Konuyla ilgili daha sonra açıklama yapan ünlü oyuncu, yönetmen Burcu Alptekin ile aşk iddialarına, “Öyle bir şey yok. Aşk yok zaten hayatımda, kendiniz yazıp çizdiniz. Kendisi benim arkadaşım olur” demişti.

Rıza Kocaoğlu son görüntüsüyle şaşırttı

İŞTE YENİ SEVGİLİSİ…

Rol aldığı dizi ve filmlerin yanı sıra özel hayatıyla da konuşulan Rıza Kocaoğlu yeni bir aşka yelken açtı. 43 yaşındaki oyuncu, önceki akşam yeni sevgilisi Selin Işık’la (35) Cihangir’de bir mekanda baş başa yemek yedi.

Rıza Kocaoğlu sevgilisinin köpeğini gezdirirken utandı

PLAN TUTMADI!

Magazin basını gelmeden balıkçıdan ayrılmak isteyen Kocaoğlu, mekan içerisinde sevgilisi ile romantik anlar yaşadı. Patlayan flaşlarla önce kısa süreli şok yaşayan oyuncu, daha sonra rahatsız oldu.

Rıza Kocaoğlu sevgilisinin köpeğini gezdirirken utandı

“ARTIK ÇEKMEYİN”

Kocaoğlu, basın mensuplarının “Rıza Bey ‘Hayırlı olsun’ diyelim mi?” sorusuna, “Arkadaşlar alınan görüntü yeterli sanırım, iyi akşamlar. Lütfen artık çekmeyin, rahatsız oluyorlar” yanıtını verdi.

Rıza Kocaoğlu'ndan flaş Yüsra Geyik açıklaması!

“SİZ HANGİ TARZI TERCİH EDİYORSUNUZ?”

“Selin Hanım’a soralım Rıza Bey bazen sakallı, bazen bıyıklı. Siz hangi Rıza Bey’i tercih edersiniz?” sorusuna ise ünlü oyuncu cevap vererek, “Siz hangi tarzı tercih ediyorsunuz?” diyerek güldü.

Rıza Kocaoğlu eski haline döndü

“BENİ BÖYLE ÇEKMEYİN!”

Rıza Kocaoğlu, önceki gün Cihangir’de görüntülendi. Sevgilisi Selin Işık’ın köpeğini gezmeye parka götüren Kocaoğlu’nun köpek gezdirirken görüntülenmekten utandığı gözlerden kaçmadı. Cihangir’in ara sokaklarında dolaşan Kocaoğlu sevgilisinin köpeğini gezdirirken çekilen fotoğraflarına tepki göstererek “Beni böyle çekmeyin” dedi.

Rıza Kocaoğlu sevgilisinin köpeğini gezdirirken utandı
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM