Ana SayfaMagazinRicky Martin'in yeğeniyle ilişki yaşadığı iddia edilmişti! Milyonlarca dolarlık dava açtı

Ricky Martin’in yeğeniyle ilişki yaşadığı iddia edilmişti! Milyonlarca dolarlık dava açtı

Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin, yeğeni Dennis Yadiel Sanchez ile yedi ay boyunca ilişki yaşadığı ve bu süre boyunca Sanchez’e şiddet gösterdiği yönünde şoke eden iddialarla gündeme gelmişti. Sanchez, şiddet gördüğünü ve ilişkileri bittikten sonra taciz edildiğini belirterek, Martin’e dava açmıştı. Magazin dünyasında büyük yankı uyandıran dava, Sanchez’in şikayetini geri çekmesiyle sona erişti. Şarkıcı; bu yaşananların ardından yeğeninin kendisine mesaj atmaya başladığı ve tehditlerde bulunduğu iddiasıyla Sanchez’e milyonlarca dolarlık bir dava açtı.

Temmuz ayında Porto Riko’daki bir yargıcın, pop ikonu Ricky Martin’e karşı ‘aile içi istismar’ nedeniyle bir uzaklaştırma kararı çıkardığı ortaya çıkmış; ancak istismara uğradığı söylenen kurbanın adı daha önce açıklanmamıştı. Konuya ilişkin basına açıklama yapan bir polis, “Şimdiye kadar polis Martin’i bulamadı. Hakkında şikayetçi olan kişiye ilişkin uzaklaştırma kararı bulunuyor. Emrin yürürlükte kalıp kalmayacağını ise hakim belirleyecek” demişti.

‘YEĞENİYLE İLİŞKİ YAŞADI’ İDDİASI

İspanyol gazetesi Marca’ya göre; Ricky Martin’in erkek kardeşi Eric Martin, söz konusu şikayette bulunan kişinin şarkıcının yeğeni olan 21 yaşındaki Dennis Yadiel Sanchez olduğunu açıkladı. Ricky Martin’in, yedi ay boyunca yeğeni Dennis Yadiel Sanchez ile ilişki yaşadığı ve ilişkileri süresince de Sanchez’e fiziksel ve psikolojik şiddet gösterdiği iddia edildi.

Ricky Martinin yeğeniyle ilişki yaşadığı iddia edilmişti Milyonlarca dolarlık dava açtı

Porto Riko gazetesi El Vocero ise; Martin’in yaklaşık olarak iki ay önce ayrılmalarını iyi karşılamadığını ve yeğenini aramaya devam ederek, evinin yakınlarında dolaştığını kaydetti. Sanchez ayrıca, Martin’in ‘fazla miktarda alkol ve uyuşturucu tükettiğini’ de iddia etti ve mahkemeye verdiği dilekçede güvenliğinden endişe ettiğini belirterek; şiddet gördüğünü ve taciz edildiğini söyleyip şarkıcıya dava açtı.

AVUKATI AÇIKLAMA YAPTI

Ricky Martin’in avukatı Marty Singer, olay hakkında konuşarak şu ifadeleri kullandı:

Maalesef bu iddiayı ortaya atan kişi, derin zihinsel sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. Ricky Martin elbette yeğeniyle hiçbir zaman cinsel ya da romantik bir ilişkiye girmedi; ve asla da girmez. İddialar sadece yanlış olmakla kalmıyor, aynı zamanda iğrenç de. Hepimiz bu genç adamın acilen ihtiyaç duyduğu yardımı almasını umuyoruz. Ama hepsinden önemlisi, bu korkunç davanın düşmesini dört gözle bekliyoruz.

50 yaşında görüntüsüyle dikkat çekti

“YARGI YOLUYLA YANIT VERECEĞİM”

50 yaşındaki ünlü şarkıcı ise, Twitter hesabından yayınladığı açıklamada, “Hakkımda verilen uzaklaştırma kararı tamamen yanlış iddialara dayanıyor. Bu yüzden yargı yoluyla yanıt vereceğim. Bu devam eden bir hukuki mesele olduğu için şu anda detaylı açıklamalar yapamıyorum. Gelen sayısız destek mesajları için minnettarım” diye yazdı.

“YANLIŞ İDDİALARDA BULUNAN SORUNLU BİR BİREY”

Ancak Page Six’te yer alan habere göre; Dennis Yadiel Sanchez, kendi isteğiyle dayısına açtığı davayı geri çekti. 50 yaşındaki Martin’in avukatları, Porto Riko’daki mahkemenin Sanchez’in çıkarttırdığı geçici uzaklaştırma kararını ‘bekledikleri gibi’ uzatmadığını söyleyerek, ortak bir açıklamada bulundu:

Davacı; mahkemeye, davayı reddetme kararının herhangi bir dış etki veya baskı olmaksızın yalnızca kendisine ait olduğunu doğruladı. Bu hiçbir zaman anlattığı şeyleri doğrulayacak kanıta sahip olmayan, yanlış iddialarda bulunan sorunlu bir bireyden başka bir şey değildi. Müvekkilimiz için adaletin yerini bulduğunu ve artık hayatı ve kariyeri ile ilgilenebileceğini gördüğümüz için mutluyuz.

Ricky Martinin yeğeniyle ilişki yaşadığı iddia edilmişti Milyonlarca dolarlık dava açtı

RICKY MARTIN SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Davanın sonuçlanmasından ve adının temize çıkmasının ardından Ricky Martin, yeğeninin yasadışı bir ensest ilişki içinde oldukları, Sanchez’e şiddet uyguladığı ve ilişki sona erdiğinde onu taciz ettiği iddialarının ‘acı verici’ ve ‘yıkıcı’ olduğunu söyleyerek, dünya basınında büyük yankı uyandıran olay hakkında konuştu.

TMZ’nin sitesinde yayınlanan videoda Martin, yasal süreç sebebiyle daha önce hakkında ortaya atılan iddialar hakkında konuşamadığını, ancak şimdi yeğeni davayı geri çektiği için sessizliğini bozabileceğini söyledi:

İki hafta boyunca kendimi savunmama izin verilmedi, çünkü yasaların beni yargıcın önüne çıkana kadar konuşmamamı zorunlu kıldığı bir prosedürü izliyordum. Çok acıydı. Benim için, ailem için, arkadaşlarım için yıkıcı oldu. Bu saçmalığı iddia eden kişi için sevgi, gerçek ve neşe dolu yeni bir hayata başlayabilmesi adına yardım almasını ve başka kimseye zarar vermemesini diliyorum.

Ricky Martin baba oldu

HAYRANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Ünlü isim, şimdiki önceliğinin ise müzik aracılığıyla ‘iyileşmek’ olduğunu söyleyerek, “Sahneye geri dönmek için sabırsızlanıyorum. Kameraların karşısına geçip insanları eğlendirmek için sabırsızlanıyorum, bu en iyi yaptığım şey” ifadelerini kullandı.

Şarkıcı ayrıca, arkadaşlarına ve hayranlarına destekleri için de teşekkür etti:

Tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim ve bana her zaman inanan tüm hayranlarıma teşekkür ederim. Sosyal medyada yazdığınız her yorumla bana ne kadar güç verdiğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok. Size sevgi ve ışık diliyorum. Tanrı hepinizi korusun.

Ricky Martinin yeğeniyle ilişki yaşadığı iddia edilmişti Milyonlarca dolarlık dava açtı

20 MİLYON DOLARLIK DAVA!

New York Post’ta yer alan habere göre; tüm bunların ardından Ricky Martin, kendisini cinsel tacizle suçlayan 21 yaşındaki yeğeni Dennis Yadiel Sanchez’e 20 milyon dolarlık dava açtı.

Sanchez’in pop yıldızı aleyhindeki davayı geri çekmesinden bir ay sonra Martin; yeğeninin Instagram üzerinden kendisine mesaj göndermeye başladığını ve para vermediği takdirde ‘ününü ve itibarını bitirmekle’ tehdit ettiğini iddia etti.

Ricky Martinin yeğeniyle ilişki yaşadığı iddia edilmişti Milyonlarca dolarlık dava açtı

“GÜVENDE HİSSETMİYORUZ”

Martin açtığı davada; ‘uyumsuz bir birey’ olarak nitelendirdiği Sanchez’in, yeğeni olmakla övündüğünü ve dört ay boyunca günde 10 defaya kadar kendisine mesaj gönderdiğini belirtti. Ünlü isim ayrıca, Sanchez’in cep telefonu numarasını internette yayınladığına ve dört çocuğundan biri adına bir Instagram hesabı açtığına da yer verdi.

Şarkıcı, kendisi için kazançlı olabilecek iş fırsatlarını Sanchez’in iddiaları yüzünden kaçırdığını ifade ederek, 20 milyon dolar tazminat istedi ve Sanchez’in iddia edilen davranışları nedeniyle kendisi ve ailesinin Porto Riko’da ‘güvende hissetmediklerini’ söyledi.

Ayşe'nin Ricky Martin heyecanı!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM