Ana SayfaMagazinPınar Deniz ile Kaan Yıldırım'dan evlilik sorusuna yanıt!

Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım’dan evlilik sorusuna yanıt!

Geçtiğimiz hafta Harbiye Açıkhava’daki bir konsere el ele gelerek aşklarını ilan eden oyuncu çift Pınar Deniz (28) ile Kaan Yıldırım’ın (35) aşkı dolu dizgin devam ediyor. Birkaç gün önce mutluluklarını sosyal medya hesaplarından da gözler önüne seren ikili, Maslak Uniq’de Demet Akbağ’ın başrolünde oynadığı ‘Aydınlıkevler’ adlı tiyatro oyununu izlemeye gitti. Sitemkar bir şekilde gülerek, “Arkadaşlar siz bizim olduğumuz her yere gelecek misiniz?” diyen Deniz ile Yıldırım, evlilik sorularını da cevapsız bırakmadı.

HÜSEYİN ALTUN/MİLLİYET
Son dönemde Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Yargı’ dizisindeki performansıyla yıldızı parlayan Pınar Deniz, bir süre aşk yaşadığı oyuncu Yiğit Kirazcı ile geçtiğimiz aylarda yollarını ayırmıştı. Ayrılık sonrası “Herkesin kendi hikayesi devam ediyor” şeklinde açıklama yapan Deniz’in gönlünü, son olarak adı Hande Erçel’le aşk dedikodularına karışan oyuncu Kaan Yıldırım’a kaptırdığı iddia edilmişti.

AŞK BELGELENDİ

Aşk iddialarıyla ilgili sessizliğini koruyan ikilinin birlikteliği, geçtiğimiz haftalarda belgelenmişti. 28 yaşındaki Pınar Deniz ile bir süredir beraber olduğu bilinen Kaan Yıldırım (35) el ele görüntülenmişti. Harbiye Açıkkhava’da düzenlenen Melike Şahin konserini izlemeye gelen oyuncu çift, aşklarını ilan etmişti. İkili, basın mensuplarına el ele poz vermişti.

Pınar Deniz ile Kaan Yıldırımdan evlilik sorusuna yanıt

“ÇOK MUTLUYUZ”

Çiçeği burnunda sevgililer, ilişkileri hakkında da konuşmuştu. Deniz ve Yıldırım, “Her şey çok güzel gidiyor. Gördüğünüz gibi daha fazla yorum yapmamıza gerek yok, çok mutluyuz” ifadelerini kullanmıştı.

Pınar Deniz-Kaan Yıldırım aşkı sonrası şaşırtan Hadise detayı!

AŞIKLARDAN İLK PAYLAŞIM

Aşkları dolu dizgin devam eden Deniz ve Yıldırım, kural bozmuştu. Daha önce birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşmayan oyuncu çift, aşklarını sosyal medyada da ilan etmişti. Güzel oyuncu, Yıldırım ile ilk pozuna; “Çok kalp” notunu düşmüştü. Sevgilisinin ardından başka bir fotoğraflarını takipçileriyle paylaşan Kaan Yıldırım da gönderisinde; ‘çok’ ifadesini kullandı ve kalp emojisi eklemişti.

Pınar Deniz ile Kaan Yıldırımdan evlilik sorusuna yanıt

PINAR İLE KAAN TİYATRODA

Sürpriz aşklarıyla magazin gündeminden düşmeyen Pınar Deniz-Kaan Yıldırım çifti, önceki gün Maslak Uniq’de Demet Akbağ’ın tiyatro oyunu olan ‘Aydınlıkevler’i izlemeye gitti. Sevgililer, çıkışta araçlarını kulisin oraya getirttiler. Araçlarına binerek çıkış yapan çift, durarak gazetecilerin sorularına yanıt verdi. Oyunu çok beğendiğini söyleyen ikili, “Demet Akbağ’ı izlemek muhteşemdi, çok keyif aldık” dedi.

ÜNLÜ ÇİFTTEN MUHABİRLERE: SİZ HER YERE GELECEK MİSİNİZ?

Basın mensuplarına sitemkâr bir şekilde gülerek, “Arkadaşlar, siz bizim olduğumuz her yere gelecek misiniz?” diyen Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım, evlilikle ilgili sorulara da cevap verdi.

Pınar Deniz: Türkçeyi ilkokuldan sonra öğrendim

‘HAYATIMIZI YAŞIYORUZ’

Ünlü çift, “Çok iyi giden bir ilişkimiz var, çok da mutluyuz. Her dakika da çekilmek istemiyoruz ama hayatımızı yaşıyoruz ve etkinliklere katılıyoruz. Bizim için her şey çok güzel” diye konuşarak şu an evlilik düşünmediklerini belirttiler.

Pınar Deniz ile Kaan Yıldırımdan evlilik sorusuna yanıt
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM