Ana SayfaMagazinPınar Altuğ: Oturduğumuz yer kalabalıklaşıyor diye mutsuzuz!

Pınar Altuğ: Oturduğumuz yer kalabalıklaşıyor diye mutsuzuz!

1994 Miss Turkey birincisi, ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin ‘Meltem’i Pınar Altuğ, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimler arasında yer alıyor. Yıllara meydan okuyan güzelliğiyle sık sık gündeme gelen ünlü isim, son olarak paylaşımına yorum yapan bir takipçisine verdiği yanıtla adından söz ettirdi.

Kendisinden dokuz yaş küçük oyuncu Yağmur Atacan ile 2008 yılında nikah masasına oturan Pınar Altuğ, 2009’da kızı Su’yu kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Geçtiğimiz aylarda “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programına konuk olan güzel oyuncu, mutlu evliliği ile alakalı konuşmuştu. 47 yaşındaki Altuğ, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu aşk birilerine gösteri olsun ya da birilerine bir şeyi kanıtlama kafasıyla başlamadı. Birbirimizi tanıdık, beraber vakit geçirmekten keyif aldık, o arada birbirimizi sevdik aşık olduk, evlenip bir aile kurma kararı aldık. Buralara kadar geldik. Çok şanslıyız ki bu evlilik güzel bir kız çocuğu ile taçlandı. Su bebek oldu bir genç kız. Yağmur’la birlikte olmaktan ve ortak bir hayat sürmekten çok mutluyuz.

“ADAMIN BENİMLE GEÇİNMEYE GÖNLÜ VAR”

Pınar Altuğ, “Evimizin içinde biz ünlü değiliz, anne baba ve çocuk olarak bir çekirdek aileyiz. Birbirimize saygımız ve tanıdığımız alanlar var. Ben hep söylüyorum; ‘adamın benimle geçinmeye gönlü var’. Benim de onunla geçinmeye gönlüm var tabi. Hiçbirimiz dört dörtlük değiliz. İkili ilişkiyi sürdürmek istiyorsan ve geçinmeye gönlün varsa bazı şeyleri tolere edebiliyorsun. Hiç geçinmeye gönlün yoksa ‘Neden gözünün üstünde kaşın var’ diyerek, sorun çıkarıyorsun. Bizim çok ortak noktamız da var. Doğayı seviyoruz, denizi seviyoruz, deneyimlere açığız. İkimiz de birbirimizin fikirlerine saygılıyız. Fikirlerimizi kestirip atmıyoruz. Dolayısıyla evde sürekli yeni deneyimler için yeni fikirler ortaya çıkıyor” şeklinde konuşmuştu.

“HATIRLADIN MI KOCAM?”

Güzel oyuncu, son olarak 1.6 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından 2009 yılına ait, köpeğiyle çekilen bir fotoğrafını; “Su yeni doğmuştu. canım Moet yanımda, Su arabasında… Hatırladın mı kocam?” notuyla, eşi Yağmur Atacan’ı da etiketleyerek paylaştı.

Bir takipçisi, ailesiyle birlikte İstanbul’un merkezinden uzaklaşan ve sık sık kamp yaparak daha izole bir hayat yaşadığı bilinen Altuğ’a; “Henüz Bebek’te otururken… İstanbul’un en güzel semtlerinden Bebek’te boğaz manzaralı evden çıkıp Riva’da izole bir siteye yerleştiniz. Eski semtinizi, evinizi özlüyor musunuz, arıyor musunuz hiç? Yoksa Riva da Bebek gibi mutlu etti mi sizi?” diye yazdı.

“İŞ HAYATIMIZ YETERİ KADAR KALABALIK”

Bu soruya kayıtsız kalamayan ünlü isim ise şu cevabı verdi:

Hiç ama hiç özlemiyorum. Aksine şimdi burası bile kalabalıklaşıyor diye mutsuzuz, iş hayatımız yeteri kadar kalabalık da evimiz uzakta iyi.

Exit mobile version