Ana SayfaMagazinPınar Altuğ ile Yağmur Atacan aşka geldi! 'İyi ki be kocam'

Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan aşka geldi! ‘İyi ki be kocam’

1994 Miss Turkey birincisi, ‘Çocuklar Duymasın’ dizisinin ‘Meltem’i Pınar Altuğ, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isimler arasında yer alıyor. Zaman zaman eşi Yağmur Atacan’la verdiği pozları paylaşan güzel oyuncu, son olarak Atacan’ın kendisine evlilik teklifi etmesinin yıl dönümünü kutladı. Yakın zamanda Instagram açarak sosyal medyada katılan Yağmur Atacan da aynı kareyi kendi hesabından paylaştı.

Kendisinden dokuz yaş küçük oyuncu Yağmur Atacan ile 2008 yılında nikah masasına oturan Pınar Altuğ, 2009’da kızı Su’yu kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşamıştı. Geçtiğimiz aylarda  “Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programına konuk olan güzel oyuncu, mutlu evliliği ile alakalı konuşmuştu. 47 yaşındaki Altuğ, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bu aşk birilerine gösteri olsun ya da birilerine bir şeyi kanıtlama kafasıyla başlamadı. Birbirimizi tanıdık, beraber vakit geçirmekten keyif aldık, o arada birbirimizi sevdik aşık olduk, evlenip bir aile kurma kararı aldık. Buralara kadar geldik. Çok şanslıyız ki bu evlilik güzel bir kız çocuğu ile taçlandı. Su bebek oldu bir genç kız. Yağmur’la birlikte olmaktan ve ortak bir hayat sürmekten çok mutluyuz.

“ADAMIN BENİMLE GEÇİNMEYE GÖNLÜ VAR”

Pınar Altuğ, “Evimizin içinde biz ünlü değiliz, anne baba ve çocuk olarak bir çekirdek aileyiz. Birbirimize saygımız ve tanıdığımız alanlar var. Ben hep söylüyorum; ‘adamın benimle geçinmeye gönlü var’. Benim de onunla geçinmeye gönlüm var tabi. Hiçbirimiz dört dörtlük değiliz. İkili ilişkiyi sürdürmek istiyorsan ve geçinmeye gönlün varsa bazı şeyleri tolere edebiliyorsun. Hiç geçinmeye gönlün yoksa ‘Neden gözünün üstünde kaşın var’ diyerek, sorun çıkarıyorsun. Bizim çok ortak noktamız da var. Doğayı seviyoruz, denizi seviyoruz, deneyimlere açığız. İkimiz de birbirimizin fikirlerine saygılıyız. Fikirlerimizi kestirip atmıyoruz. Dolayısıyla evde sürekli yeni deneyimler için yeni fikirler ortaya çıkıyor” şeklinde konuşmuştu.

Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan aşka geldi  İyi ki be kocam

AŞK DOLU PAYLAŞIM

Zaman zaman eşiyle pozlarını takipçileriyle paylaşan Pınar Altuğ bu karelere bir yenisini daha ekledi. Atacan’ın kendisine evlilik teklifi etmesinin yıl dönümünü kutlayan Altuğ’a eşi de kayıtsız kalmadı. Kısa bir süre önce Instagram hesabı açarak sosyal medya dünyasına adım atan Yağmur Atacan da eşi Altuğ’a aşkla seslendi.

Pınar Altuğ'un teknede yoga keyfi!

“SONSUZA KADAR”

Kendisi gibi oyuncu eşi Yağmur Atacan ile teknede çektiği fotoğrafını takipçileriyle paylaşan bir çocuk annesi Pınar Altuğ, aşk karesine; “Bana ‘Karım olur musun?’ diye soralı 15 yıl oldu, İyi ki be kocam. Sonsuza kadar!” diye yazdı.

Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan aşka geldi  İyi ki be kocam

Aynı kareyi kendi sosyal medya hesabından paylaşan Yağmur Atacan da gönderisine; “Şimdilik sadece 15 yıl oldu ‘evet’ sorusunu soralı. My love (Aşkım)” notunu düştü. Ardından bir paylaşım daha yapan eski oyuncu, “İyi ki dedik hep. Bize kaldırıyorum bu kadehi. En güzel pazartesi. İşten kaçmamın nedeni sevgilim… Nice yıllarımız olsun” ifadelerini kullandı.

Pınar Altuğ güzel havanın tadını çıkardı!

“HANGİ YILLAR BU YILLAR”

Öte yandan güzelliği ve formda görüntüsüyle de sık sık haberlere konu olan Pınar Altuğ’a ‘Yıllara meydan okuyor’ yorumları yapıldı. Eşinin kendisine gösterdiği bu haberi paylaşan 39 yaşındaki Atacan ise “Her sene ‘Yıllara meydan okuyor’. Hangi yıllar len bu yıllar. Daha fazla direnemiyorum, ben yaşlanacağım” mesajını yazmıştı.

Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan aşka geldi  İyi ki be kocam
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM