Perşembenin galibi yine ‘Camdaki Kız’ oldu

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız, ekrana gelen 58’inci bölümüyle Total kategoride 6,44 reyting ve 15,71 izlenme payı, Ab kategorisinde 7,35 reyting ve 19,45 izlenme payı, 20+ Abc1 kategorisinde ise 7,61 reyting ve 17,63 izlenme payı ile perşembe gününün en çok izlenen dizisi oldu.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız’ın 24 Kasım’da yayınlanan 58’inci bölümü, heyecan dolu anlarıyla perşembe akşamına damgasını vurdu. Dizi, her üç kategoride de günün en çok izlenen dizisi oldu.

BOŞANMA İŞLEMLERİ İÇİN AVUKAT BULDU

Camdaki Kız’ın 58’inci bölümünde; Nalan Sedat’la hesaplaşıp, Koroğlu Konağı’nı terk etti. Nalan’ın boşanma işlemlerine derhal başlamak için avukat bulması Feride ve Sedat’ı panikletti ve her ikisi de Nalan’ı eve dönmesi için ikna etmeye çalıştı. Geri dönmeye niyeti olmayan Nalan, Hayri’yle dışarı çıktı. Nalan’ın Billur’da olmadığını anlayan Feride evi bastı. Nalan ise o sırada Hayri’deydi.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, başrolünde ‘Nalan’ karakteri ile Burcu Biricik’in rol aldığı Camdaki Kız dizisi, her perşembe saat 20.00’de Kanal D’de.