Pazartesi, Temmuz 15, 2024
Ana SayfaMagazinPamuk Şeker’i İle Dikkat Çekiyor…

Pamuk Şeker’i İle Dikkat Çekiyor…

Bursa’da Pamuk şeker ile tamamen çocukları mutlu etmeyi ilke edinmiş bir organizasyon şirketi olan Ceylin Organizasyon Pamuk Şeker’i ile üretimi ile ün salmaya devam ediyor.

2008 yılında kurulan Ceylin organizasyon Bursa’da dede mesleği Pamuk şeker yaparak başladığı yolculuğunda daha sonra sünnet cemiyetlerine Pamuk şeker dağıtarak organizasyon camiasına girdi ve müşterilerin memnuniyeti ile pamuk şeker yapmaya başladı. Arkasından şişme oyun grupları alarak sektörde iyi bir yer yaptı.

Pamuk şeker, pamuğa benzeyen bükülmüş şekerli bir şekerleme olmakla beraber az miktarda gıda boyası içermektedir. Çocukların çok mutlu olmasını sağlayan bu yumuşak şekerleme Ceylin organizasyon ile çocukları mutlu etmeye, yüzlerini güldürmeye yetiyor.

Pamuk şeker, şekeri ısıtarak ve sıvılaştırarak, şekerin hızlı bir şekilde soğumasını ve ince teller halinde yeniden katılaşmasını sağlayan küçük deliklerden merkezkaç döndürülerek yapılır. Genellikle fuarlarda, sirklerde, karnavallarda ve festivallerde satılır ve plastik bir torba veya bir çubuk veya kâğıt koni üzerinde servis edilir. Ceylin Organizasyon’ da fuarlarda ve festivallerde bu tür pamuk şeker organizasyonları yaparak faaliyetlerini yürütmeye devam etmektedir. Pamuk Şeker imalatından tutun Pamuk Şeker çubuğu dâhil üreten firma yaptıkları işten büyük keyif alarak ve işlerini severek yaptıklarını dile getirdiler.

 

Öncelikle tedarikçi firma olarak Bursa’da bulunan organizasyon firmalarına ürünlerini kiralayarak Bursa’da olan tüm etkinliklerde gizli kahramanlar olarak organizasyonlara katıldı tek inancımız müşteri memnuniyeti ve güveni diyen Ceylin Organizasyon Bursa ‘da vazgeçilmez bir Pamuk şekerci olarak adını duyurmaya ve faaliyetlerini daha da ilerletmeye devam ediyor.

Sahne ışıklandırma sistemleri, palyaço, tahta bacak, sünnet organizasyonları, dini organizasyonlar, şişme oyun grupları, şişme oyun makinaları satışı, şişme oyun parkurları, okul sonu organizasyon firması, semazen gösterileri, sünnet tahtı kiralama, kına tahtı kiralama, kral tahtı kiralama, Osmanlı macunu, pamuk şeker, balon süsleme, açılış organizasyonları, yılsonu organizasyonları gibi birçok faaliyetleri olan Ceylin Organizasyon bir çok etkinliklerde hizmet veriyor ve hizmet vermeye devam edecek…

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar