Ana SayfaMagazinÖzgü Kaya'dan Berker Güven'e: Nice mutlu sahnelerimize canım arkadaşım

Özgü Kaya’dan Berker Güven’e: Nice mutlu sahnelerimize canım arkadaşım

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinde ‘Somer Korman’ı canlandıran Berker Güven, dün 28 yaşına bastı. Güven’in dizideki partneri Özgü Kaya ise rol arkadaşının yeni yaşını sosyal medya hesabından yayınladığı karelerle kutladı.

İclal Aydın’ın aynı adlı eserinden uyarlanan i ‘Üç Kız Kardeş’’te Ayvalık’ta yaşayan Türkan, Dönüş ve Derya adındaki kız kardeşlerin hikayesinin anlatılıyor. Başrollerini Özgü Kaya ile Berker Güven’in paylaştığı, kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Veda Yurtsever’in yer aldığı Kanal D dizisi, şimdilerde yeni sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Çekimleri tüm hızıyla devam eden ‘Üç Kız Kardeş’ dizisinin ‘Somer Korman’ı Berker Güven, 7 Eylül’de 28 yaşına bastı. Güven’in dizide eşini canlandıran rol arkadaşı Özgü Kaya da ünlü ismin doğum gününü sosyal medya üzerinden kutladı.

Özgü Kayadan Berker Güvene: Nice mutlu sahnelerimize canım arkadaşım

“NİCE MUTLU SAHNELERİMİZE”

İlk olarak Güven ile aynada çektiği pozu yayınlayan güzel oyuncu, paylaşımına; DGKO (Doğum günün kutlu olsun) notunu düştü. Ardından ‘Üç Kız Kardeş’in çekimlerinde battaniyelere sarıldıkları bir pozu takipçilerinin beğenisine sundu.

'Üç Kız Kardeş’in kadrosu büyüyor

Özgü Kaya’nın “Nice mutlu sahnelerimize canım arkadaşım” notunu düştüğü kareyi kendi sosyal medya hesabından paylaşan Berker Güven ise rol arkadaşına; “Böyle soğuk olmasın da” yanıtını verdi.

Özgü Kayadan Berker Güvene: Nice mutlu sahnelerimize canım arkadaşım

UYUMLARI ÇOK KONUŞULUYOR

Öte yandan Özgü Kaya ve Berker Güven’i birbirine çok yakıştıran Üç Kız Kardeş dizisinin takipçileri, sosyal medyada yaptıkları yorumlarda iki oyuncunun sahnelerini çok beğendiklerini ve birbirlerine çok yakıştıklarını dile getiriyorlar.

Nihal Yalçın ve Berker Güven ilk kez dudak dudağa!

‘ÜÇ KIZ KARDEŞ’İN SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Ayvalık’ta yaşayan Türkan, Dönüş ve Derya adındaki kız kardeşlerin hikayesinin anlatıldığı ‘Üç Kız Kardeş’in 14 Haziran akşamı ekranlara gelen sezon finalinde; Somer ve Türkan’ın barışmasını istemeyen Rüçhan, yeni hamleler yaparken; Sadık Bey’in evi satılığa çıktı.

Veda Yurtsever'den İclal Aydın paylaşımı

‘ÜÇ KIZ KARDEŞ’İN SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Ayvalık’ta yaşayan Türkan, Dönüş ve Derya adındaki kız kardeşlerin hikayesinin anlatıldığı ‘Üç Kız Kardeş’in sezon finalinde; Somer ve Türkan’ın barışmasını istemeyen Rüçhan, yeni hamleler yaparken; Sadık Bey’in evi satılığa çıktı.

‘Üç Kız Kardeş’ dizisi 17’nci bölümüyle 12 Eylül Salı akşamı Kanal D’de izleyici karşısına çıkacak.

Özgü Kayadan Berker Güvene: Nice mutlu sahnelerimize canım arkadaşım
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM