Özge Özpirinçci’den kızı Mercan’a: Keşif dolu nice yıllara yavru!

Özge Özpirinçci'den kızı Mercan'a: Keşif dolu nice yıllara yavru!

Aralık 2021’de ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan ve şimdilerde vaktinin tamamını kızı ile geçiren Özge Özpirinçci, Mercan’ın 1’inci yaşını aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından paylaştığı bir videoyla kutladı. Bebeğine “Nice yıllara yavru” diyerek seslenen oyuncuya; ünlü arkadaşları da kayıtsız kalamadı.

2014 yılında ‘Tatar Ramazan’ dizisinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başladığı Burak Yamantürk ile geçtiğimiz eylül ayında Marmaris Bozburun’da nikâh masasına oturan Özge Özpirinçci, aralık ayında kızı Mercan’ı dünyaya getirmişti.

“KEŞKE KIZIMA ‘ÜZÜM’ İSMİNİ KOYSAYDIM”

Geçtiğimiz aylarda Etiler’de görüntülenen oyuncu, Tatlıtuğ ve modacı eşi Başak Dizer’in dünyaya gelen oğullarına Kurt Efe ismini verdiği hatırlatılması üzerine; “Kurt Efe gayet tatlı, güzel bir isim. Keşke ben de Üzüm koysaydım diye düşünüyorum. Ama Mercan ismi kızıma çok yakıştı” ifadelerini kullanmıştı.

'Kucağımda bebeğim var, çekmeyin'

Setlere ne zaman döneceği sorulan Özpirinçci, “Şu anda çalışmak değil, önceliğim Mercan. Belli de olmaz. Gelen iyi bir teklif olduğunda Mercan da benimle sete gider gelir” açıklamasını yapmıştı.

İŞTE MERCAN BEBEK

Özpirinçci, daha sonra Eşi Yamantürk ile Yeniköy’de yer alan bir mekandan çıkarken objektiflere takılmıştı. Mercan’ı pusetiyle araç koltuğuna sabitlemeye çalışan ikilinin beş aylık bebekleri, ilk kez görüntülenmişti.

Özge Özpirinçciden kızı Mercana: Keşif dolu nice yıllara yavru

1’İNCİ YAŞINI KUTLADI

36 yaşındaki güzel oyuncu, tüm bunların ardından geçtiğimiz gün 1’inci yaşına giren kızının doğum gününü kutladı. 3.5 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından kızıyla çekilen videolarını yayınlayan ünlü isim, paylaşımına; “Güneşin etrafında tamamlayacağın sağlıklı, keşif dolu nice yıllara yavru!” mesajını yazdı.

Özpirinçci’nin 41 bine yakın beğeni alan gönderisine Burcu Biricik, Başak Dizer, Demet Evgar, Müge Boz ve Berrak Tüzünataç gibi isimler kayıtsız kalamayıp iyi dileklerini iletirken; diğer takipçileri de, “Mercan’ın yeni yaş döngüsü; sizin de anne-baba olarak 1’inci seneniz kutlu mutlu olsun”, “Birlikte nice mutlu yıllarınız olsun. Sevgiyle, sağlıkla, mutlulukla kalın” ve Bahtı açık olsun, nice güzel yaşlara” gibi yorumlar yaptı.

Özge Özpirinçciden kızı Mercana: Keşif dolu nice yıllara yavru

“ZAMAN NASIL GEÇTİ, İNANAMIYORUM”

Öte yandan hamileliği boyunca pek paylaşım yapmayan ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda o süreçte çekilen pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Ünlü isim, paylaşımına şu notu düşmüştü:

İlk iki fotoğrafı, ‘İlk ve Son’ setinden, 3. 4. Ve 5. fotoğrafları Umut Evirgen çekmişti Asos’ta. 5. ve 7. fotoğraftaki bikinileri bu sene de bayılarak giyiyorum! 6. Ve 7. fotoğraf Bozburun’da Tanem Sivar tarafından çekildi. Telefonu benim hamile fotoğraflarımla doldu! Her gün bana 50 tane filan fotoğrafımı yolluyordu. 8. fotoğraf glütensiz pizzamı beklerken çekilmişti. Son fotoğraf ise doğumdan bir gün önce Melis Özge Bozoklu’nun evinin bahçesinde çekilmişti. Şimdi bir bu fotoğraflara bakıyorum bir Mercan’a bakıyorum ve zaman nasıl geçti inanamıyorum…

Özge Özpirinçci trafik gürültüsüne isyan etti!

Önceki HaberDünya Kupası’ndan elenen Almanya manşetleri süsledi
Sonraki HaberJaponya’da arkadaşını öldürüp yiyen katil hayatını kaybetti