Ana SayfaMagazinÖzcan Deniz isyan etti: Bu akıl ve vicdan körlüğü!

Özcan Deniz isyan etti: Bu akıl ve vicdan körlüğü!

Bir süredir İranlı modacı Samar Dadgar ile aşk yaşayan Özcan Deniz hakkında çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Ünlü ismin, olaylı bir şekilde boşandığı Feyza Aktan ile evli olduğu dönemde Dadgar ile görüşmeye başladığı öne sürüldü. Deniz’den sert bir açıklama geldi.

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında, Özcan Deniz’in (50), kendisinden 24 yaş küçük sevgilisi Samar Dadgar ile Feyza Aktan’la evli olduğu dönemde görüşmeye başladığı iddia edildi. Programın yorumcularından Seren Serengil, ünlü şarkıcının, Feyza Aktan ile evliliği süresince Dadgar’la görüşmeye devam ettiğini belirtti.

“ÇOK DAHA TEHLİKELİ BİR SALGIN”

Özcan Deniz, sosyal medya hesabından açıklama yaparak, hakkında çıkan haberleri yalanladı ve iddiayı ortaya atanlardan şikayetçi olacağını dile getirdi.

Had, hudut meselelerini geçiyorum. Bu akıl ve vicdan körlüğü. Çağın hastalığı ve tartışmak faydasız. İnsanlar bazen duracağı yeri bilemeyebiliyor. Dillerini ve şuurlarını şarampolden aşağı yuvarlayıp, hakınızda çok rahat konuşabiliyorlar. Bence bu Covid’den çok daha tehlikeli bir salgın ve maalesef aşısı da yok.

Özcan Deniz isyan etti: Bu akıl ve vicdan körlüğü
Feyza Aktan'a gönderme

“SİSTEMATİK SALDIRI”

Ünlü isim, diğer açıklamasında ise “Son zamanlarda ‘magazin yorumluyoruz’ adı altında, benim ve hayat arkadaşım hakkında ‘kesin ve emin’ bir dille hakaret, iftira ve gerçek dışı ithamlar sistematik olarak yayınlanmakta. Bu sistematik saldırıyı avukatlarım tarafından inceletip, suç duyurusunda bulunacağımı bildirmek isterim” ifadelerini kullandı.

Feyza Aktan kötü günleri geride bıraktı

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM