Ana SayfaMagazinOrganizasyonları İle Dikkat Çekiyor…

Organizasyonları İle Dikkat Çekiyor…

Bursa’da Pamukşeker, Osmanlı Macunu, Patlamış Mısır, Şişme Oyun Pankurları ile tamamen çocukları mutlu etmeyi ilke edinmiş bir organizasyon şirketi olan Ceylin Organizasyon faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.

2008 yılında kurulan Ceylin organizasyon Bursa’da dede mesleği Osmanlı macunu yaparak başladığı yolculuğunda daha sonra sünnet cemiyetlerine Osmanlı macunu dağıtarak organizasyon camiasına girdi ve müşterilerin memnuniyeti ile pamuk şeker ve patlamış mısır yapmaya başladı. Arkasından şişme oyun grupları alarak sektörde iyi bir yer yaptı.

Öncelikle tedarikçi firma olarak Bursa’da bulunan organizasyon firmalarına ürünlerini kiralayarak Bursa’da olan tüm etkinliklerde gizli kahramanlar olarak organizasyonlara katıldı tek inancımız müşteri memnuniyeti ve güveni diyen Ceylin Organizasyon Bursa ‘da vazgeçilmez bir organizasyon şirketi olarak adını duyurmaya ve faaliyetlerini daha da ilerletmeye devam ediyor.

Sahne ışıklandırma sistemleri, palyaço, tahta bacak, sünnet organizasyonları, dini organizasyonlar, şişme oyun grupları, şişme oyun makinaları satışı, şişme oyun parkurları, okul sonu organizasyon firması, semazen gösterileri, sünnet tahtı kiralama, kına tahtı kiralama, kral tahtı kiralama, osmanlı macunu, pamuk şeker, balon süsleme, açılış organizasyonları, yıl sonu organizasyonları gibi bir çok faaliyetleri olan Ceylin Organizasyon bir çok etkinliklerde hizmet veriyor ve hizmet vermeye devam edecek…

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM