Ana SayfaMagazinOnur Seyit Yaran: İnşallah bir gün İspanyol sinemasında olurum

Onur Seyit Yaran: İnşallah bir gün İspanyol sinemasında olurum

‘Best Model Of Turkey 2016’ birincisi Onur Seyit Yaran, önceki gün Etiler’de bulunan bir restorandan çıkarken görüntülendi. Tatil günü olduğunu söyleyen genç oyuncu, “Röportajımız vardı, onu yaptık. Şimdi de menajerimle yemek yiyeceğim” dedi.

Rol aldığı dizi hakkında konuşan Onur Seyit Yaran, “Dizi şahane gidiyor. Üçüncü sezondayız, reytinglerimiz de çok güzel geliyor. Emeklerimizin başarımızın karşılığını aldığımız için mutluyuz” açıklamasını yaptı.

“ZATEN HEDEFİM OYUNCU OLMAKTI”

Yaran, basın mensuplarının “Modellikten oyunculuğa geçmek sizin için zor oldu mu?” sorusuna, “Hiç zor olmadı. Oyunculuk eğitimlerini aldım. Ordan oraya geçiş gibi olmadı. Zaten hedefim oyunculuktu. Bir işe mesai harcadıktan sonra başarılı olmamak mümkün değil. Konsantrasyonumu ve emeğimi oraya harçadıktan sonra karşılığını alacağıma inanıyorum” yanıtını verdi.

Onur Seyit Yaran: İnşallah bir gün İspanyol sinemasında olurum

HAYALİ İSPANYOL SİNEMASI

İspanyolca eğitim aldığınıda söyleyen 27 yaşındaki oyuncu, “İspanyolca sevdiğim bir dil. Çok güzel gidiyor, öğrenmeye devam ediyorum. İnşallah bir gün İspanyol sinemasında da olurum, orada ülkemizi en iyi şekilde temsil ederim. İspanyol sinemasını çok seviyorum. Dilini de öğrenince içinde bulunabileceğime inandım. Umarım hayalim gerçekleşir” ifadelerini kullandı.

Hedeflerinden bahseden Onur Seyit Turan, “Kendi işimin başrolü olmak istiyorum. Hikayeyi anlatan olarak bir film yapmak istiyorum. Başka birinin hikayesinde anlatıcı olmak istiyorum” dedi.

Saldırı anı güvenlik kamerasında

 

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM