Ana SayfaMagazinOğuzhan Koç: Bütün ayakkabılarım böyle!

Oğuzhan Koç: Bütün ayakkabılarım böyle!

28 Ağustos’ta evlenen Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un düğününe ünlü şarkıcının ayakkabıları damga vurmuştu. Ünlü ismin kalın tabanlı ayakkabısı; “Gelinden uzun durayım diye kar lastiklerini takmış”, “Oğuzhan’ın altına tank mı koymuşlar, o topuk ne?”, “Gelinliğe değil Oğuzhan’ın platform ayakkabılarına takıldım” şeklindeki yorumlarla sosyal medyada çok konuşulmuştu. Önceki gün Umut Kurt ile Melisa İnci’nin düğününe katılan Oğuzhan Koç, 17 bin 500 TL değerindeki ayakkabısı hakkında konuştu.

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Oyuncu Umut Kurt ile sanat yönetmeni Melisa İnci, önceki gece Sarıyer’de bir mekanda dünyaevine girdi. Muhteşem bir törenle hayatlarını birleştiren çift, “Beş saniye önce evlendiğimiz için henüz bir şey söyleyemiyoruz, çok mutlu ve hâlâ çok heyecanlıyız” açıklamasını yaptı.

“KAVGA BİLE ÇIKABİLİR”

Geceye katılanlar arasında birçok ünlü sima vardı. Murat Boz, Burcu Biricik, Demet Özdemir, Oğuzhan Koç, Hande Doğandemir, Şevket Çoruh ve Miray Daner, çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadı. Melisa İnci, gecenin sonunda atacağı çiçek için, “Çok fazla kız arkadaşım var, kavga bile çıkabilir” diyerek kahkaha attı.

Oğuzhan Koç: Bütün ayakkabılarım böyle
Dengesini kaybedip, düştü

AŞK YOK, ARKADAŞLIK VARMIŞ!

Hande Doğandemir, düğün öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yabancı bir dizinin uyarlaması olan projede yer alacak olan oyuncu, “Çok yeni başladık, biraz doktorlarımızla vakit geçirdim. Hiç bilmediğim bir alan olmasına rağmen çok keyif alıyorum” şeklinde konuştu.

Oğuzhan Koç: Bütün ayakkabılarım böyle

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç’un düğününden sonra Furkan Palalı ile el ele görüntülenen Doığandemir, durumun yanlış anlaşıldığını ve aşk yaşamadıklarını söyledi: Furkan çok iyi bir arkadaşım, aracıma binerken yardımcı olmaya çalışıyordu.

Hande Doğandemir ile Furkan Palalı el ele

OĞUZHAN KOÇ’TAN ‘AYAKKABI’ CEVABI

Geceye katılan çiçeği burnunda çift Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir de gazetecilerin sorularını cevapladı. Ünlü şarkıcının, kendi düğününde tercih ettiği ayakkabının bir benzerini giyerek, geceye katılması dikkatlerden kaçmadı.

Oğuzhan Koç: Bütün ayakkabılarım böyle

Düğünde giydiği 17 bin 500 TL’lik ayakkabı hatırlatılan Oğuzhan Koç, şu ifadeleri kullandı:

Bütün ayakkabılarım böyle. Bunların konuşulması da çok güzel, hiçbir sorun yok. Çok güzel bir düğündü biz bununla eve gittik.

Oğuzhan Koç: Bütün ayakkabılarım böyle

“STRESTEN YEMEK YEMEYİ UNUTTUK”

Hayatlarının en mutlu gününü yaşadıklarını söyleyen çift, “Biz o gün yemek yemeyi unuttuk stresten. Ertesi sabah ‘Düğün bitti’ diye birbirimize hatırlattık” diyerek kahkaha attılar.

'Ailemize hoş geldin'

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM