Ana SayfaMagazinO Kız'da Sitare'nin yeni gözdesi Zeynep! 'Kendi kendini yaktın Ozan'

O Kız’da Sitare’nin yeni gözdesi Zeynep! ‘Kendi kendini yaktın Ozan’

Kanal D’nin sevilen dizisi ‘O Kız’, 26 Ekim Çarşamba akşamı altıncı bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Özlem Günhan’ın oturduğu diziye; Zeynep’in sosyal medya dünyasına hızlı girişini Ozan’ın kabullenememesi ve Sitare’nin yeni yatırımına büyük hediyesi damga vurdu. İşte ‘O Kız’ın son bölümünde yaşananlar…

Bahar GENCER/ Milliyet.com.tr
Başrollerini Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Orhonlu ve Dilin Döğer’in paylaştığı ‘O Kız’ dizisi, 26 Ekim akşamı 6’ncı bölümüyle Kanal D’de izleyici karşısına çıktı. Yapımını Content House’un üstlendiği diziye; Zeynep’in dijital dünyadaki hızlı yükselişi ve Sitare’nin oan yaptığı büyük jest gündem oldu. 

‘O Kız’ dizisinin son bölümünde; Ozan ve babasını konuşurken duyan Zeynep, onların yanına gidip neler olduğunu sorarken; Ozan’ın ‘Neyin var senin?’ Demesi Kadir’i üzdü. Babasının hiçbir şeyi olmadığını söyleyen Zeynep, onun yanına koştu. Kadir’e ondan hiç utanmadığını Ozan Mert gibi insanlardan utandığını belirtti.

Zeynep’in peşinden giden ve onunla konuşmaya çalışan Ozan ise Kadir’in zihinsel engelli olduğunu öğrendi. Zeynep, babasının doğumda kordonunun dolandığını ve bu nedenle beynine oksijen gitmediğini anlattı. Tüm bu yaşananlar yüzünden dernek toplantısına geç kalan ikiliye hesap soran Sitare, Ozan’ın müdahalesiyle Kadir’in durumunu öğrenmedi.

ZEYNEP’İN YENİ HAYATI BAŞLADI

Ozan’ın babasıyla ilgili sözlerine çok kızan Zeynep, ona bir tokat atarken; Sitare onu ajansa beklediğini söyledi. İlk olarak Salih’le sahilde bir çay içen Zeynep, İpek’in konuştuğu kişinin Salih olduğunu öğrendi. Ardından çekim için ajansta objektif karşısına geçen Zeynep, yeni bir sosyal medya hesabına kavuştu.

Kadir’i üzdüğünü fark eden Ozan, ondan samimi bir şekilde özür diledi. Bu hamle hem Zeynep’i hem Kadir’i çok sevindirdi. İki gün içinde 250 bin takipçisi olan Zeynep, Ozan ile birlikte katıldığı dernek toplantısında da dikkatleri üzerine çekti. Bu sırada kızının kendisiyle ilgilenmemesinden rahatsız olan Kadir, akşam onunla film izleyeceği için hazırlık yaptı.

KADİR, NİMET’İ ÖLÜMDEN KURTARDI

O anlarda annesinden Hakkı Bey’in kendisini istemediğini öğrenen Nimet, ağabeyinin evlenememesi konusundaki sözlerine de çok bozuldu. Kömürlüğe giden ve Kadir’i oradan kovan Nimet, sandıkta bulduğu gelinliği giyip makyaj yaptıktan sonra intihara teşebbüs etti. Telefonunu kapının önünde düşüren Kadir içeriden gelen sesleri duyunca Nimet’i ölümden kurtardı. Hemen hastaneye yetiştirilen Nimet, sağ salim evine geri geldi. Fevzi ve annesi de Nimet’i kurtaran Kadir’e teşekkür etti. 

SİTARE, OZAN’A GEÇMİŞİNİ HATIRLATTI

Kız kardeşleri ve annesini üzdüğünü fark eden Ozan da Zeynep’i de çağırarak; ailesine birlikte bir sabah kahvaltısı yapmayı teklif etti. Bu durum herkesi sevindirse de Sitare tüm planları bozdu. Zeynep’i ajansa çağıran Sitare, Ozan’a da artık Halil olmadığını hatırlattı. Ailesini adını değiştirdiği gün sildiğini söyleyen Ozan Mert, kahvaltının iptal olduğunu söyledi ve evine çıktı. Bu yaşananlara çok üzülen Esma, merdivenlerden düşünce Salih, annesi ve kardeşlerini kendi evine götürdü.

OZAN’IN KISKANÇLIK KRİZİ

Bu sırada sponsor toplantısına Zeynep ile başlayan Sitare, Mine’ye Ozan’ın geç kaldığını söyledi. Ozan ise Mine’ye  kendisi olmadan başlayan toplantıda olmayacağını belirterek ajansı terk etti. Ozan’ın gelmemesine çok kızan Sitare, onun bedel ödeyeceğini vurguladı. “Benim yüzümden gelmedi değil mi?” Diye soran Zeynep’e de yanıt veren Sitare, “Hayır egosu yüzünden” dedi.

HEDİYE GERÇEĞİ ZEYNEP’İ ÜZDÜ

Sponsorları etkilemeyi başaran Zeynep ise iyi teklifler alınca tanıtacağı ürünler de evine yollandı. Kutuları açarken bir hayli sevinen ailesini mutlu etmek isteyen Zeynep, istediklerini alabileceğini söyledi. Ancak ürünler konusunda ona bilgi veren Mine, ürünleri kimseye vermemesi ve koruması gerektiğini ifade etti. Çok üzülen Zeynep, kimseye bir şey hediye edemeyeceğini söyledi ve ilk ürün tanıtım videosunu çekti.

Çektiği video ile oldukça iyi bir rakam yakalayan Zeynep, sponsor markanın stoklarını eritmeyi başardı. Sitare de onun başarıyla mutlu olurken; Zeynep’e böyle ilerlemesi gerektiğini öğütledi ve en büyük hayalinin bir ev olduğunu öğrendi.

“HAYALLERİM ÇÖP OLDU”

Aynı anlarda ajansa gelen Ozan, Sitare’nin odasına giremezken; video çekmek için evine dönen Zeynep şoke oldu. Zeynep’in ana haberlere çıkması sonrası uyarı alan ve işten kovulan Fevzi, sponsorlardan gelen ürünleri parçaladı. Evdeki manzarayı gören Zeynep, Mine’yi arayarak özür dilerken; “Benim hayallerim çöp oldu” dedi. Durumu toparlamak isteyen Sitare de asistanına “Kaz gelecek yerden, tavuk esirgememek lazım” sözleriyle harekete geçti. 

“YENİ HAYATINA HOŞ GELDİN ZEYNEP”

Zeynep’i evinden aldıran Sitare, onu kendisi için aldığı eve götürdü. “Bu açtığın kapı sadece yeni evinin değil, hayallerinin de kapısı. Yeni hayatına hoş geldin” diyerek anahtarları avucuna bıraktı.

O Kızda Sitarenin yeni gözdesi Zeynep Kendi kendini yaktın Ozan

Ozan’ın dibe çökerken Zeynep’in hızlı bir şekilde yükselmesi ve Fevzi’nin yaptıklarının ardından Sitare’nin durumu el koyması sosyal medyadan yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları…

Sitare’nin yeni gözdesi Zeynep”,
“Sitare Hanım ne yapıyorsunuz?”,
“Kendi kendini yaktın Ozan”,
“Zeynep ve Kadir için güzel günler sonunda geliyor galiba”,
“Sitare ev veriyor da ‘ailen olmayacak, burada tek başına olacaksın’ diyecek kesin”,
“Sitare ev karşılığında ne isteyecek acaba ?”,
“Ozan ve Zeynep’i birbirleriyle rekabet halinde değil, suç ortağı olarak görmek isterdim”,
“Sitare durduk yere böyle bir iyilik yapmaz”,
“Fevzi sadece zararsın”,
“Ozan, Zeynep’e aşık olacak kesin”, “Sitare, Zeynep’in bu evde yalnız olmasını isteyecek Ozan gibi”,
“Zeynep ailesinden uzak kalmamalı”,
“Bence Ozan, Zeynep’in hayatının kendisi gibi olmasını istemiyor”,
“Bu hikayede yanan Ozan oldu.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM