Ana SayfaMagazinO Kız'da Ozan ve Sitare'den ters köşe! 'Aşk oyunu gerçek mi olacak?'

O Kız’da Ozan ve Sitare’den ters köşe! ‘Aşk oyunu gerçek mi olacak?’

Kanal D’nin geçtiğimiz hafta ekranlara merhaba diyen dizisi ‘O Kız’ 28 Eylül Çarşamba akşamı 2’nci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yapımını Content House’un üstlendiği dizinin ikinci bölümüne; görüntüleri yayınlanan Zeynep’in (Dilin Döğer) hayatı tepetaklak olurken; yaşananlardan rahatsız olan Ozan’ın (Cengiz Orhonlu) vazgeçtiği anda Sitare’nin (Sezin Akbaşoğulları) yaptığı yeni plan damga vurdu. İşte ‘O Kız’ın son bölümünde yaşananlar…

Bahar GENCER/ Milliyet.com.tr
Başrollerini Erkan Petekkaya (Kadir), Sezin Akbaşoğulları (Sitare), Cengiz Orhonlu (Ozan), Dilin Döğer’in (Zeynep) paylaştığı ‘O Kız’ dizisi, 28 Eylül Çarşamba akşamı ikinci bölümüyle Kanal D’de ekranlara geldi.

Senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Özlem Günhan’ın oturduğu ve kadrosunda Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher) gibi isimlerin yer aldığı diziye Ozan’ı ve ajansını kurtarmak isteyen Sitare’nin Zeynep üzerinden yaptığı planlar damga vurdu.

‘O Kız’ dizisinin ikinci bölümünde; Sitare’nin yayınlattığı blurlu görüntülerin “Yarı çıplak bir şekilde Ozan Mert’in kapısına dayanan hayranı ünlü fenomene zor anlar yaşattı” notuyla paylaşıldı. Bunu öğrenen Zeynep’in başından aşağıya kaynar sular döküldü. Bu sırada kardeşine gelen Salih, olanı biteni duyunca bunun çok büyük bir yalan olduğunu söyledi. Geri adım atmayan ve ortada Ozan’ın değil, kızın kellesi olduğunu ifade eden; Sitare, kapıya gelen Zeynep’i alıp götürdü.

ZEYNEP SUSMAYI TERCİH ETTİ

Sitare, “Zeynep’e eğer kimliğinin açığa çıkmasını istiyorsan bu yolda sana destek olacağım” dedi. Ailesinin kendisine destek olmayacağını bile Zeynep ise susup, evine gitti. Ağabeyi Salih’e; “Arkamı dönüp güvenebileceğim tek insan sensin” diyen Ozan ise Sitare’nin isteği üzerine bir açıklama yaparak; videodaki hayranının panik atak geçirdiğini belirtti.

SİTARE’DEN MİNE’YE TEHDİT

Zeynep’i eve bırakıp ajansa dönen Sitare ise Salih’le birlikte olduğunu bildiği Mine’yi “Eğer özel hayatın, kariyerini etkilesin istemiyorsan; o görüntüleri bize şantaj yapan Salih’ten alacaksın” diyerek tehdit etti. Akşam Salih’in evine giden Mine ise şantajcının elindeki kaydı yayınlamasını istediğini ifade etti.

Bu sırada eniştesi Fevzi ve onun annesi Fatma, Zeynep’i başgöz etmek için harekete geçerken; Kadir, kızının evlenmeyeceğini söyledi. Fatma, ‘Neden, turşusunu mu kuracaksın?’ diye sorunca da “Sen kendi kızın Nimet’inkini kurdun ya” dedi.

‘BAHTI KÖTÜ ZEYNEP’

Buna çok kızan Fatma Hanım, Zeynep’in böyle bir babası olduğu için bahtının kötü olduğunu söyleyince Kadir çok üzüldü. Akşam bunu kızına soran Kadir, dünyanın en iyi babası olduğunu duyunca gözyaşlarıyla Zeynep’e sarıldı.

Sitare’nin emrettiği gibi Salih’le görüşen ve görüntüleri şantaj için kullandığını öğrenen Mine ise videoyu patronuna götürdü. Bunun üzerine ajansa giden Ozan, Mine’ye ağabeyine ne olduğunu sordu. Uyanır uyanmaz sevgilisini arayan Salih ise gece için özür diledikten sonra, flash belleği sordu.

ŞANTAJCI ORTAYA ÇIKTI

Mine ise telefonu yüzüne kapattı. Ajansa gidince sevgilisine tekrar görüntüleri soran Salih, sonrasında Sitare ile görüşmeye gitti. Salih’in kızla uğraşmaya devam edelerse, görüntülerin gerçek halini yayınlamakla tehdi ettiği Sitare, flash belleği suya attı. O sırada odaya giren Ozan ise ağabeyinin kovulmasına ses çıkarmadı. Arabanın anahtarını masaya bırakan Salih, Mine’ye hayal kırıklığı ile bakarak ajansı terk etti.

Ağabeyinin Ozan’ı kıskandığı için bunları yaptığını belirten Sitare, o görüntüler için sevgilisini affetmediğini söyledi. Sitare, Ozan’a; “Unutma ben varsam, kimseye ihtiyacın yok” dedi.

OZAN’IN TACİZ ÇIKIŞI

Toplantıda taciz konusu konuşulduğunda, çılgına dönen Ozan, “Ben kimseyi taciz etmedim” diyerek olay çıkardı. Ardından kendisine laf atan, eski sevgilisine “Temizlikçi fantezisi” deyince; Eda da bu kozu kullanarak bir video paylaştı. Ozan, buradan geri dönüşü olmayacağını söylerken; duruma el koyan Sitare, “Seni, okız kurtaracak. Görüntüler tekrar hazırlansın, bu sefer kızın yüzü görünecek” dedi.

ZEYNEP’İN YÜZÜ GÖRÜNDÜ

O sırada eniştesi ve ailesiyle kendisiyle evlenmek isteyen adamın kızının düğününde olan Zeynep’in görüntüleri blursuz olarak yayınlandı. İnternetteki görüntüleri ilk İpek, Kadir ardından da dedesi ve tüm ailesi gördü.

“BEN AHLAKSIZ DEĞİLİM”

Videoyu gören Fevzi çılgına dönerken; Zeynep ile Kadir, onun karşısına dikildi. Dedesi torununa destek olurken; Zeynep de eniştesinin sözlerine “Ben ahlaksız değilim” karşılığını verdi. İyice kontrolünü kaybeden Fevzi, Zeynep’e tokat atacakken Kadir araya girdi. Yaşadıklarına üzülen Zeynep, hemen Instagram hesabını kapattı.

“NORMAL BABA NASIL OLUNUR?”

Ertesi gün İpek, kuzeni Zeynep’e ne olduğunu sorarken; içeri giren Türkan, ‘Susarak en iyisini yaptın’ diyerek Zeynep’i telkin etti. Babası ve Kadir’in sorularına kızan Türkan ise “Babası normal bir baba olsa!” deyince Kadir çok üzülüp ağlamaya başladı. Sonrasında da “Normal bir baba nasıl olunur, baba? Söyle bana ben de öyle olmak istiyorum. Acaba ben normal baba olmadığım için mi Zeynep’in başına kötü şeyler geliyor?” dedi. Babasının söylediklerine üzülen Zeynep, eniştesinin “Senin yeğenin sahipsiz” dediğini de duydu.

ZEYNEP, OZAN’IN KARŞISINA DİKİLDİ

Yaşananların ardından Zeynep’in evine giden Sitare, Türkan’dan Zeynep’i çağırmasını istedi. Sitare’yi beklerken gören, Kadir, babasına; “Büyücü geldi” dedi. Kimseye söylemeden evden çıkan Zeynep, soluğu Ozan’ın evinde aldı. Ozan’ı tutunca elindeki bıçak düşen Zeynep baygınlık geçirdi. O sırada kardeşine gelen Salih de kapıda olanlara şahit oldu.

Sitare, Türkan’la konuşurken Zeynep ile mutlaka yüz yüze görüşmek istediğini ifade etti. Ardından da para verdi. Zarfı gören dede, bunu kabul etmedi. Giderken Türkan’a maddi manevi olarak yanlarında olduğunu söyleyen Sitare, çıkarken Kadir’i de gördü.

SİTARE’DEN SAHTE RAPOR PLANI

O anlarda Ozan’ın evinde gözünü açan Zeynep, büyük bir şok yaşarken; Salih, kardeşine, ‘Biz hepimiz masum bir kızın hayatını kararttık’ dedi. Kardeşler tartışırken evden çıkan Zeynep, girişte bina yönetimiyle görüşmek istediğini söyledi. Ancak yönetim, durumu Sitare Hanım’a bildirdi. Sitare’nin planıyla; Zeynep’e polis raporu olduğu iddia edilen bir kağıt gösterildi. Yaşananlardan çok sıkıldığını söyleyen Ozan, memleketine döneceğini belirtti. Bunu kabul etmeyen Sitare ise “Sen, Ozan’cığım ben ne diyorsam onu yapacaksın” dedi.

FEVZİ, HAKKI İLE ANLAŞTI

Zeynep’i evlendirmek konusunda kararlı olan Fevzi, Hakkı Bey’in kapısına gitti. Evlilik konusunda anlaşan ikiliden Fevzi, hak parası alacağını da duyunca, “Senden daha iyisini mi bulacağız” dedi.

Eve dönen Zeynep, Sitare Hanım’ın geldiğini ve ona yardım etmek istediğini Kadir’den duydu. Bu sırada Fevzi’nin Zeynep’i doktor kontrolüne götürmek istediğini duyan dedesi, damadına karşı çıkarken fenalaştı. Onlar hastaneye giderken, evde kilitli kalan Zeynep, kapıda Ozan’ı görünce şok oldu. Ozan’ın yeni bir plan yapan Sitare’yi dinleyerek; Zeynep’e reddemeyeceği bir teklif yani aşk vaad etmek için kapısına gittiği ortaya çıktı.

 Yayınlanan görüntülerde yüzü görünün Zeynep’in hayatının mahvolması ve Sitare’nin onun üzerinden oynadığı oyun sosyal medyada gündem olurken; Erkan Petekkaya’nın hayat verdiği Kadir karakterinin babalğına da yorum yağdı. İşte o yorumlardan bazıları… 

Kendisine tüm bunları yapan insanlarla savaşan bir Zeynep görmek isterim”
“Zeynep’in dedesine helal olsun”,
“Zeynep’e içim gidiyor”,
“Bir kızın hayatı mahvoldu”,
” El birliği ile bitirdiniz Zeynep’i”
“Baba kelimesinin sadece dört harften oluşmadığını, içine bakılınca nasıl bir yüceliği olduğunu anladık”
“Kadir sen ne güzel bir babasın. Babalık akılda değil kalptedir”,
“Aşk oyunu gerçek mi olacak?”
“Ozan, Zeynep’e gerçekten aşık olduğunda gününü göreceksin Sitare”?
“Ah Kadir harika babasın”,
“Zeynep ve Kadir arasındaki bağa bayılıyorum

Exit mobile version