‘O Kız’ yine çok izlenen bir bölümle ekrana geldi

Başrolünde ‘Kadir’ karakteri ile Erkan Petekkaya’nın yer aldığı, yapımını Content House’un üstlendiği, Kanal D’nin çok izlenen dizisi ‘O Kız’, 9 Kasım Çarşamba akşamı yine çok izlenen bir bölümle ekrana geldi. Dizinin izleyiciyle buluşan 8’inci bölümünde; Sitare’nin üvey oğlu Doruk, Sitare, Zeynep ve Ozan’ın hayatına hızlı bir giriş yaptı.

Sitare’nin (Sezin Akbaşoğulları) üvey oğlu Doruk’un (Ali Öner) gelişi herkesin hayatında büyük değişikliklere sebep oldu. Sitare, var gücüyle Doruk tehdidinden kurtulmaya çalışırken, Ozan’ın (Cengiz Orhonlu) Sitare’ye misilleme yapıp Zeynep’i (Dilin Döğer) takipten çıkmasıyla başlayan süreç Ozan ve Doruk iş birliğiyle beklenmedik bir noktaya vardı. Ozan artık Doruk’la birlikte Sitare’nin karşısındayken, Sitare’nin yanında ise sadece Zeynep kaldı.

SİTARE’DEN RİSKLİ KARAR!

Kadir (Erkan Petekkaya), Sitare ile yaptıkları kahvaltıdan beri üst katta ‘gezen adamı’ gördüğünü söyledi. Sitare ile yeniden karşılaştıklarında gördüğünü ona da söylemesiyle Sitare hayatının en riskli kararlarından birini verdi.

O KIZ SON BÖLÜM İÇİN…

“BABASININ YAŞADIĞINI ÖĞRENDİ”

Dizinin finaline ise Doruk’un babasını bulması damga vurdu. Babasının yaşadığını Kadir’den öğrenen Doruk, hızla eve gitti. Artık gerçeği öğrendiği için Sitare onu durduramadı. Yaşanan bu olay karşısında kendini açıklamaya çalışan Sitare’nin hayatı ise kökten değişti.

Yapımını Focus Film’in, yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği, senaryosunu ise Sırma Yanık’ın kaleme aldığı O Kız dizisi, heyecan dolu yeni bölümleri ile her çarşamba akşamı Kanal D’de.