Ana SayfaMagazinNilüfer’den TikTok açıklaması! 'Takipçim az'

Nilüfer’den TikTok açıklaması! ‘Takipçim az’

Uzun süredir konser vermeyen Nilüfer, Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda müzikseverlerle buluştu. İki ay aradan sonra yeniden Bursa’da sahne almaktan dolayı mutluluğunu dile getiren 67 yaşındaki şarkıcı, TikTok hesabında az takipçi olmasından yakındı. Nilüfer, bir dinleyicisine “Ta Uzak Yollarda şarkısını istemesini biliyorsun, insan bir takip eder” dedi.

‘Dünya Dönüyor’, ‘Taa Uzak Yollardan’, ‘Haram Geceler’, ‘Esmer Günler’, ‘Mor Menekşe’, ‘Mavilim’, ‘Yeniden Sev’ ve ‘Kavak Yelleri’ gibi unutulmaz şarkılarıyla konsere başlayan Nilüfer, sahne almayı çok özlediğini söyledi.

29 EKİM’DE BURSA’DA

Ünlü sanatçı, şarkı aralarında sık sık dinleyiciler ile sohbet etti. 29 Ekim’de de Bursa’da sahne alacağını söyleyen Nilüfer, “Hep birlikte Cumhuriyet’imizi kutlayacağız, şarkılar söyleyeceğiz. Ayrıca bugün özel bir gün, 9 Eylül. İzmir’in dağlarında, tüm Türkiye’nin dağlarında çiçeklerin açtığı bir gün. O yüzden gurur duyuyoruz. Tüm şehitlerimizi ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum” dedi.

Nilüfer’den TikTok açıklaması Takipçim az
Nilüfer ilginç bir itirafta bulundu

“BENDEN DAHA MI ÜNLÜSÜN?”

“Biz eski jenerasyonuz” diyerek yaşadığı bir hikayeyi dinleyicileri ile paylaşan Nilüfer, şu sözleriyle esprili bir yaklaşımda bulundu:

Siz böyle açıyorsunuz ya telefonlarınızın ışıklarını konserde, ben tabi eskilere gittim jenerasyon farkı. Biliyorum bunları, bilmiyorum sanmayın. Tabii TikTok hesabım bile var ama takipçim az. Öyle bir sıkıntı var. TikTok hesabı olan var mı” diye dinleyicilerine sordu. Bir dinleyicisinin ‘Evet’ demesi üzerine “Peki beni takip ediyor musunuz? Dokuz bin takipçin mi var? Benden çok takipçin var, benden daha mı ünlüsün? ‘Ta Uzak Yollarda’ şarkısını istemesini biliyorsun, insan bir takip eder.

Nilüfer kızı Ayşe Nazlı'yı paylaştı

“BİR SONRAKİ ŞARKIDA YAKIN ÇAKMAKLARI”

Hikayesini anlatmaya devam eden sanatçı, “Herkes ışıkları yaktı. Nasıl güzel durdu anlatamam. Gaza geldim ve ‘Bir sonraki şarkıda yakın çakmakları’ dedim. Eskiden öyleydi. Biliyorum bunu. Şimdi telefonun ışığının yandığı da biliyorum. Ama o çakmak değilmiş telefon ışığıymış, bunu konserden sonra söylediler. Hatta TikTok hesabımda böyle bir videom var, girip izleyin” diyerek, Bursalı müzikseverlere keyifli anlar yaşattı.

Nilüfer’den TikTok açıklaması Takipçim az

KAYAHAN’I UNUTMADI

‘Esmer Günler’, ‘Gözlerinin Hapsindeyim’ ve ‘Yemin Ettim’ gibi Türk Pop Müziği’ne damga vuran Kayahan şarkılarını da seslendiren Nilüfer “Kayahan eşi bulunamaz, tekrarlanamaz, benzeri yapılamaz şarkılara imza attı. Buradan onu alkışlarla anmak istiyorum” diyerek, usta sanatçıyı andı.

Yaklaşık iki saat sahnede kalan sanatçı, albümünün çıkış şarkısı ‘Boşver’ ile final yaptı.

Tasarladığı bileklik ve kolyeleri bağışladı

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM