Nilüfer: Sanatçı niye örnek olsun ki?

Nilüfer: Sanatçı niye örnek olsun ki?

Türk Pop Müziği’nin ünlü ismi Nilüfer, doğum gününde aralarında şarkıcı Asya’nın da bulunduğu arkadaşlarıyla Nişantaşı’ndaydı. 67 yaşındaki sanatçı, kadın meselektaşlarının iddialı sahne kostümleri hakkında magazin gündeminden düşmeyen polemiği değerlendirdi..

Nişantaşı’nda bir restoranda dostlarıyla oturup yemek yedikten sonra akşam saatlerine kadar sohbet eden Nilüfer, çıkışta yanına gelip yardım isteyen bir çocuğa ise 100 TL harçlık verdi.

Nilüfer: Sanatçı niye örnek olsun ki

“DOĞUM GÜNÜ KUTLAMIYORUM”

Son yıllarda doğum günü kutlamayı sevmediğini belirten şarkıcı, “Doğum günüm için bir şey yapmayacağım, son yıllarda kutlamıyorum açıkçası, sevmiyorum. Arkadaşlarımla takılıp ‘Bir Nişantaşı yapalım’ dedik bugün. Tatil yapacağız, yaz geldi. Sonra yaz konserlerimiz başlar. Kızım burada yok, beni arayarak tebrik etti. Çok az parti yapmışımdır bu yaşıma kadar. 1-2 kez davet yapmışımdır ya da kızımla yemeğe çıkarak kutlardık” dedi.

Ayşe Nazlı'dan Nilüfer paylaşımı

“HERKES NE İSTİYORSA ONU GİYSİN”

Yaz tatili için kızı Nazlı ile Bodrum’a gideceğini belirten Nilüfer, son dönemde kadın şarkıcıların kostümleri üzerinden yapılan tartışmalarla ilgili soru üzerine, “Hiç o konuya girmem. Herkes kendi giydiğinden sorumludur. Herkes ne istiyorsa onu giysin, beni ilgilendirmez. Sanatçı niye örnek olsun ki; hem olsun hem de olmasın. Biraz karışık tartışmalı bir konu. Bu çok spekülasyona açık bir konu, oralara dalmayalım” açıklamasında bulundu.

Nilüfer: Sanatçı niye örnek olsun ki

“ARTIK TİKTOK’DA DA VARIM”

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü şarkıcı, kendi adına açılan Twitter hesabının sahte olduğunu ve kapanması için girişimde bulunduğunu açıkladı. Geçtiğimiz günlerde Tiktok hesabı açtığını dile getiren Nilüfer, “Twitter’daki benim hesabım değil, ama artık Tiktok’da da varım, yeni dahil oldum. Bütün dünya starlarının hepsinin bir Tiktok hesabı var, oradan işleriyle ve özel hayatlarıyla ilgili paylaşım yapıyorlar. Ben de orada olmayı uygun gördüm” şeklinde konuştu.

'Hanımefendi meme kanseri geçirdim'

Z kuşağı dahil tüm yaş gruplarına ulaşmayı istediğini söyleyen şarkıcı “Tabii ki, 7’den 77’ye ulaşmaya çalışırım, yaptığım müziğin her yaş grubuna ulaşmasını dinlenmesini isterim” ifadelerini kullandı.

“BELGESEL OLABİLİR

Nilüfer, “Hayatınızın film olmasını ister misiniz?” sorusuna ise “Belki bir belgesel olabilir ama çok doğru bir proje olması lazım, tabii sıcak bakarım” cevabını verdi.

O unutulmayan şarkılar artık neden yok?

Önceki Haberİngiltere Kraliçesi için tüm Birleşik Krallık toprakları fenerlerle aydınlatıldı
Sonraki HaberGalatasaray ile Marsilya arasındaki Axel Witsel yarışı Fransa’da gündem oldu