Nilsu Yılmaz: Aynı dizide partner olduğumuz için yakıştırıyorlar

Nilsu Yılmaz: Aynı dizide partner olduğumuz için yakıştırıyorlar

Edis, Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda üç gün üst üste verdiği konserlerini tamamladı. Konsere adeta akın eden ünlü isimler arasında geçtiğimiz günlerde haklarında aşk yaşadıklarına dair haberler yapılan oyuncu Nilsu Yılmaz ve meslektaşı Berk Ali Çatal da vardı. Gazetecilerle konuşan ikili, aşk sorularına kaçamak cevaplar verdi.

‘Kırmızı Oda’ dizisinde hayat verdiği ‘Melek’ karakteriyle geniş kitlelerce tanınan ve son olarak ‘Kardeşlerim’ dizisinde ‘Cemile’ karakterini canlandıran ünlü oyuncu Nilsu Yılmaz, geçtiğimiz aylarda partneri Berk Ali Çatal ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündeme gelmişti.

DİZİ AŞKI GERÇEK OLDU

İkilinin dizi setindeki arkadaşlıklarının aşk dönüştüğü iddia edilirken; çiftin henüz bir aylık olan ilişkilerini sır gibi sakladıkları ve sadece yakın arkadaşları ile paylaştıkları öne sürülmüştü. Aşıkların gözlerden uzak yerlerde buluşmayı tercih ettikleri iddialar arasındaydı. Ancak Nilsu Yılmaz (18) da Berk Ali Çatal da (27) konuyla ilgili açıklama yapmamıştı.

Nilsu Yılmaz: Aynı dizide partner olduğumuz için yakıştırıyorlar
Annesi kanser tedavisi gören Edis sahnede gözyaşlarına boğuldu

AŞK SORUSUNA KAÇAMAK CEVAP

Çıkan haberlerden aylar sonra Nilsu Yılmaz ve Berk Ali Çatal’da Edis’i Harbiye’de dinlemeye gelen isimler arasındaydı. Ünlü isim, gazetecilerin, “İlişkiniz hayırlı olsun. Ne zaman başladı?” sorusuna yanıt verdi.

Yılmaz, aşk sorularına; “Öyle haberler çıktı ama çok yakın iki arkadaşız. Bizi aynı dizide partner olduğumuz için yakıştırıyorlar” diyerek kaçamak cevap verdi.

Nilsu Yılmaz: Aynı dizide partner olduğumuz için yakıştırıyorlar

NİLSU YILMAZ KİMDİR?

Nilsu Yılmaz, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünde eğitim aldı. Nilsu Yılmaz daha önce ‘Ufak tefek Cinayetler’, ’20 Dakika’ ve ‘Davetsiz Misafir’ ve ‘Kırmızı Oda’da rol aldı. Kırmızı Oda dizisindeki ‘Melek’ rolüyle tanınan Yılmaz, son olarak ‘Kardeşlerim’de izleyici karşısına çıktı.

Önceki HaberAndreas Pistiolis: Bazen kimi yendiğinizi düşünürseniz zafer daha da büyük bir değer kazanır
Sonraki HaberÜmit Milli Takım, Kazakistan maçı hazırlıklarını sürdürdü