Ana SayfaMagazinNick Jonas-Priyanka Chopra çifti bebeklerinin fotoğrafını ilk kez paylaştı

Nick Jonas-Priyanka Chopra çifti bebeklerinin fotoğrafını ilk kez paylaştı

Üç yıldır evli olan Bollywood oyuncusu Priyanka Chopra ve şarkıcı Nick Jonas çifti, taşıyıcı anne yoluyla dünyaya getirdikleri bebeklerinin fotoğrafını ilk kez sosyal medya hesaplarından takipçilerinin beğenisine sundu.

Hint asıllı İngiliz oyuncu ve eski güzellik kraliçesi Priyanka Chopra ile şarkıcı Nick Jonas, 2018 yılında günlerce süren bir dizi törenle evlenmişti. Mutlu bir evlilik sürdüren çift, birkaç ay önce müjdeli haberi duyurmuştu.

Kızlarının dünyaya geldiğini duyuran ikili, mutluluklarını takipçileriyle paylaşmıştı. Ünlü çift, “Taşıyıcı anne yöntemiyle bir bebek sahibi olduğumuzu doğrulamaktan mutluluk duyuyoruz. Ailemize odaklandığımız bu dönemde özel hayatımıza saygı istiyoruz. Çok teşekkürler” açıklamasını yapmıştı.

Nick Jonas-Priyanka Chopra çifti bebeklerinin fotoğrafını ilk kez paylaştı

ZOR GÜNLER SONRASI İLK KARE

Daha önce çocuk sahibi olmak istediklerini belirten Jonas ve Chopra, taşıyıcı anne yoluyla dünyaya getirdikleri bebekleri Malti Marie, yoğun bakım ünitesinde 100 günden fazla kalmıştı. Zor zamanları atlatan ikili, kızlarının fotoğrafını ilk kez sosyal medyada Anneler Günü’ne özel olarak paylaştı.

Detaylar ortaya çıktı!

İkilinin sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta, 39 yaşındaki Chopra’nın, bebeğini göğsünde uyuttuğu dikkat çekerken, eşi Jonas ile çekilen fotoğrafı takipçilerinden kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Ortak bir açıklamayla bebeklerinin fotoğrafını paylaşan ikili, gönderiyi şu sözlerle paylaştı:

Bu Anneler Günü’nde deneyimlediğimiz son birkaç ayı ve içinde bulunduğumuz durumu düşünmeden edemiyoruz. 100 gün geçirdikten sonra sonunda küçük kızımız eve geldi. Her ailenin yolculuğu benzersizdir, bizimki zorlu birkaç ay olsa da, geriye dönüp baktığımızda, her anın ne kadar değerli ve mükemmel olduğu açıkça ortaya çıkıyor.

“ANNEN VE BABAN SENİ ÇOK SEVİYOR”

İkili, sözlerine; “Küçük kızımız nihayet eve döndüğü için çok mutluyuz. Los Angeles’taki tüm doktorlara, hemşirelere ve uzmanlara, yolun her adımında özverili bir şekilde orada olan hemşirelere teşekkür etmek istiyoruz. Bir sonraki bölümümüz şimdi başlıyor, bebeğimiz gerçekten çok tatlı. Annen ve baban seni seviyor. Tüm annelerin Anneler Günü kutlu olsun” diye devam etti.

Nick Jonas-Priyanka Chopra çifti bebeklerinin fotoğrafını ilk kez paylaştı

“DÜNYANIN EN GÜZEL KADINIYLA EVLİYİM”

Öte yandan şarkıcı Nick Jonas, geçtiğimiz yıl kasım ayında eşi ile evliliklerinin ikinci yıl dönümünü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kutlamıştı.

17 yaşındaki halini paylaştı!

Düğün karelerini paylaşan Jonas, gönderisine, “İki yıldır en harika, ilham verici ve güzel kadınla evliyim. Yıl dönümümüzü kutlu olsun. Seni seviyorum” notunu düşmüştü.

Nick Jonas-Priyanka Chopra çifti bebeklerinin fotoğrafını ilk kez paylaştı
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM