Ana SayfaMagazinMustafa Üstündağ'dan Tuba Kalçık'la mutluluk pozu

Mustafa Üstündağ’dan Tuba Kalçık’la mutluluk pozu

İki yıl önce kendisi gibi oyuncu eşi Ecem Özkaya’dan boşanan Mustafa Üstündağ, bir süredir gazeteci Tuba Kalçık ile gözlerden uzak bir aşk yaşıyordu. Mutlu birlikteliklerini birkaç hafta önce evlilikle taçlandıran ünlü çiftten yeni paylaşım geldi. Üstündağ, eşi ile pozunu takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü oyuncunun romantik notu da dikkatlerden kaçmadı.

‘Cümbür Cemaat Aile’ adlı dizide rol aldıkları sırada tanışıp aşk yaşamaya başlayan Ecem Özkaya ile Mustafa Üstündağ, 2010 yılında nikah masasına oturmuştu. Ahmet Kaan adında bir oğulları olan oyuncu çift, Ocak 2020’de yollarını ayırmıştı. İkili, boşandıklarınıı şu sözlerle duyurmuştu:

2010 yılında başlayan evliliğimizi oluşan fikir ayrılıklarımız nedeniyle geçtiğimiz ay karşılıklı anlaşarak sonlandırdık. Birbirimizi severek çıktığımız bu yolu ayırırken sevgi-saygımızı ve dostluğumuzu koruyabilmenin değerinin bilincindeyiz. Bir oğlumuzun da olduğunu hatırlatarak birlikte aldığımız bu kararımıza saygı gösterilmesini basın ve kamuoyundan rica ederiz.

Boşanmanın ardından konuşan Ecem Özkaya, “Zor bir süreçti. Ortak aldığımız bir karardı. Daha fazla konuşmak istemiyorum, gerekli açıklamamızı yaptık” açıklamasını yapmıştı. Özkaya ile Üstündağ, ayrılmalarına rağmen zaman zaman çocukları için bir araya gelmeye devam ediyor.

Mustafa Üstündağ ile Ecem Özkaya'dan okulun ilk günü paylaşımı

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ-TUBA KALÇIK’IN MUTLU GÜNÜ

Bir süredir gözlerden uzak bir hayat yaşayan Mustafa Üstündağ, geçtiğimiz haftalarda bir kez daha nikah masasına oturdu. Ünlü isimlerle yaptığı röportajlarla tanınan gazeteci Tuba Kalçık ile aşk yaşayan Mustafa Üstündağ, evlendi.

Mustafa Üstündağdan Tuba Kalçıkla mutluluk pozu

“ÖMÜR BOYU EL ELE”

Çift, gösterişten uzak sade bir nikah töreniyle mutluluğa “Evet” dedi. İkiliyi mutlu günlerinde yakın arkadaşları ve aileleri de yalnız bırakmadı. Nikah töreninin ardından Instagram hesabından Üstündağ ile fotoğrafını paylaşan Kalçık, “Ömür boyu birlikte el ele” notunu düştü.

Oğlunun dişini yüzük yaptırdı!

“ARAMIZDAN RÜZGAR BİLE GEÇMESİN”

Mutlu birliktelikleri devam eden çiçeği burnunda evli çiftten mutluluk karesi geldi. Üstündağ, eşi Kalçık ile fotoğrafını paylaştı. Oyuncu, gönderisine; “Öyle bir sarılalım ki; aramızdan rüzgar bile geçmesin” notunu düştü. Ünlü çifte; binlerce beğeni ve “Maşallah”, “Çok güzelsiniz” gibi yorumlar geldi.

Mustafa Üstündağdan Tuba Kalçıkla mutluluk pozu
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM