Ana SayfaMagazinMustafa Sandal baldızı Simge Sütşurup'un nikâh şahidi oldu

Mustafa Sandal baldızı Simge Sütşurup’un nikâh şahidi oldu

Sosyetik güzel Melis Sütşurup’un kız kardeşi Simge Sütşurup, uzun süredir aşk yaşadığı Kerem adlı sevgilisiyle dünyaevine girdi. Aile arasında gerçekleşen nikâh töreninde çiftin nikah şahitliğini, Melis SütşuruP’un eşi Mustafa Sandal yaptı.

Meslektaşı Emina Jahovic ile 10 yıllık evliliği 2018’de sona eren şarkıcı Mustafa Sandal, 3 Haziran’da İtalya’nın başkenti Roma’da Melis Sütşurup ile hayatını birleştirmişti. Ünlü çiftin şahitliğini Simge Sütşurup ve Tunç Taşdemir üstlenmişti.

Evlilik haberi ile gündeme gelen isim bu kez Melis Hanım’ın kardeşi Simge Sütşurup oldu ve uzun zamandır aşk yaşadığı Kerem adlı sevgilisi ile dün aile arasında gerçekleşen törenle mutluluğa ‘evet’ dedi. Çiftin nikâh şahitliğini Mustafa Sandal’ın yapması dikkat çekti.

Mustafa Sandal baldızı Simge Sütşurupun nikâh şahidi oldu

Simge Sütşurup, güzel haberi sosyal medya hesabından duyururken, törenden renkli kareleri de takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Mustafa Sandal baldızı Simge Sütşurupun nikâh şahidi oldu

“CANIM BALDIZIM SİMGE”

Ünlü popçu, 31 Ekim’de Instagram hesabından yayınladığı fotoğrafa, “Canım baldızım Simge doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sana kendin gibi hep güzellikler getirsin” mesajını yazmıştı.

Mustafa Sandal baldızı Simge Sütşurupun nikâh şahidi oldu

YÜZÜNÜ GİZLEDİ!

Haziran 2021’de Melis Sütşurup ile Mustafa Sandal, Etiler’de bir mekandan çıkarken objektiflere takılmıştı. 32 yaşına basan sosyetik güzelin doğum günü yemeğinde, kardeşi Simge Sütşurup ve sürpriz bir isim olan oyuncu Doğu Demirkol da vardı. Ünlü komedyenin, mekandan Simge Sütşurup’la ayrılması dikkatlerden kaçmamıştı. Flaşların patlamasıyla şok yaşayan ikiliden Sütşurup, araç içerisinde eliyle yüzünü gizlemeye çalışmıştı. Arkadaş olduklarını söyleyen ikili, her ne kadar “Aramızda bir şey yok” açıklamasını yapsa da, ikilinin samimi halleri kafa karıştırmıştı.

Mustafa Sandal baldızı Simge Sütşurupun nikâh şahidi oldu

 

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM