Cuma, Mayıs 24, 2024
Ana SayfaMagazinMeryem Boz Spor Akademisi büyük vefa ile açılıyor

Meryem Boz Spor Akademisi büyük vefa ile açılıyor

Türk Voleybolunun Mavi Şimşek’i geleceğin sporcularını yetiştirmeye başlıyor.

 

Meryem Boz Spor Akademisi 25 Eylül’de Eskişehir’de faaliyet geçiyor.

Meryem’den Vefa Örneği

Eskişehirli Milli Voleybolcu Meryem Boz, bir vefa örneği sergiliyor. Başarılı sporcu, Meryem Boz Spor Akademisi’ni hayata geçirip yeni sporcuların yetişmesini sağlayacak.

Meryem Boz Spor Akademisi, 25 Eylül Cumartesi günü TED Eskişehir Koleji’nde faaliyetlerine başlayacak.

Kariyeri boyunca oynadığı kulüp takımları ile Milli Takımlarda yaşadığı birçok şampiyonluk ve müsabaka deneyimini Meryem Boz Spor Akademisi aracılığı ile sporcu adaylarına aktarmaya çalışacak. Kuracağı akademi aracılığıyla sporcu adaylarını en iyi şekilde yetiştirmeyi ve iyi birer insan ve sporcu olmasını, kadrosunda bulundurduğu, alanlarında başarılı eğitmenleri aracılığı ile de gelişimlerine olumlu etkiler yapmayı hedefleyen Milli voleybolcu, açılışa özel farklı bir düşüncesini daha gerçekleştirecek.

TED Eskişehir Koleji’nde 4685 m2 kapalı alana sahip, Eskişehir’in en kapsamlı spor salonu, yüzme havuzu, açık tenis kortları, step, aerobik salonları, fitnes salonu, açık halı saha, açık basketbol alanları bulunan yapı içinde öğrencilerin spor yapmaları ile birlikte bu alanları nasıl ve ne şekilde değerlendireceklerini de gösterip, kötü alışkanlıklardan uzaklaşmaları sağlanacak. Sağlıklı ve umutlu bireylerin yetişmesine yardımcı olacak faaliyetler gerçekleştirilecek.

Milli voleybolcu, açılışta özel bir düşüncesini daha gerçekleştirecek

25 Eylül Cumartesi günü, TED Eskişehir Koleji’nde resmi açılışı gerçekleştirilecek olan akademiye şehirdeki spor ve siyaset camiasında çok sayıda davetlinin katılması bekleniyor. Çeşitli etkinliklerin de düzenleneceği açılışta bilet satışı da yapılacak. Bilet satışından el de edilecek gelir ise SMA Tip2 hastası Toprak bebeğe umut olması için değerlendirilecek.

TED Eskişehir Koleji’nde faaliyet geçecek olan Meryem Boz Spor Akademisi’nin hayırlı olmasını diliyoruz.

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar