Merve Tektaş kaybettiği eşi Selçuk’a seslendi: Biz elbet bir gün buluşacağız!

Merve Tektaş kaybettiği eşi Selçuk'a seslendi: Biz elbet bir gün buluşacağız!

Eşi ve kızları Eyşan ile Ceylan’ın babası Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle kaybeden Merve Tektaş, yürek burkan bir paylaşımda bulundu. Tektaş, 14’üncü evlilik yıl dönümlerini sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafla kutladı. Tarifsiz bir acı yaşayan Tektaş’ın paylaşımına düştüğü not takipçilerini duygulandırdı.

Şarkıcı Alişan’ın kardeşi ve menajerliğini üstlenen Selçuk Tektaş, geçtiğimiz yıl temmuz ayında koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Eşini kaybettikten sonra derin bir sessizliğe gömülen Merve Tektaş, doğum gününde Alişan’a verdiği yanıtla herkesi duygulandırmıştı.

“HİÇBİR SÖZ SENİN İÇİN BİR ANLAM İFADE ETMEYECEK”

Alişan’ın kendi doğum günü için yayınladığı kareye düştüğü, “İnşallah nice güzel yaşların olur meleklerinle birlikte. O kadar zor ki… Hiçbir kelime, hiçbir söz bugün senin için bir anlam ifade etmeyecek biliyorum. Ama şunu bil ki, sen meleklerin için artık daha önemlisin. Ben hep arkanızda olacağım ömrüm yettikçe. Doğum günün kutlu olsun” notuna yanıt veren Merve Tektaş, şu ifadeleri kullanmıştı:

Canımın ne kadar yandığını ifade etmem mümkün değil. ilk defa yeni yaşımda ‘Keşke dünyaya hiç gelmeseydim’ diyorum ama benim meleklerim beni kanatlarımdan tutuyor ve sen iyi ki varsın iyi ki.

"Bugün doğum günün ama sen yoksun!"

MERHUM EŞİNİN DOĞUM GÜNÜNDE SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Merve Tektaş, bir yıllık sessizliğini merhum eşinin doğum günü için yaptığı paylaşımla bozmuştu. Yaşasaydı bugün 42’nci doğum gününü kutlayacak olan eşi Selçuk Tektaş’la fotoğrafını paylaşan ünlü isim, gönderisine; “Seni, sen giderken gelen yağmurlara emanet ettim. O çok sevdiğin kır çiçeklerine, vazgeçerek sonbahardan. Seni taze ılık baharlara emanet ettim. Seni çıkmaz sokaklardan uzun yollara. Karanlıktan, aydınlığa emanet ettim. Derinlerden bulutlara, siyahlardan beyazlara emanet ettim. Tüm yazgıları silip ellerimle, seni başka bir kadere emanet ettim, Seni kendimden sakınıp, bir başka kalbe emanet ettim. Seni bir felaketten esirgeyip, bir umuda emanet ettim” notunu düşmüştü.

Merve Tektaş kaybettiği eşi Selçuka seslendi: Biz elbet bir gün buluşacağız

Alişan da yengesinin paylaşımına; “O benim canımın yarısıydı. Gittiğinden beri her şey yarım. Çok özledim çok. 12 Mayıslar artık hep hüzün, hep karanlık” yorumunu yapmıştı.

Alişan isyan etti!

“İÇİMDE YANAN ATEŞ HİÇ SÖNMEYECEK!”

İki çocuk annesi Tektaş, eşiyle evlilik yıl dönümlerini sosyal medya hesabından kutladı. Birlikte çekilen eski bir fotoğraflarını yayınlayan Merve Tektaş, şu ifadeleri kullandı:

Geçen yıl bugün evliliğimizi son kez kutlayacağımızı bilmiyordum ama benim için bugün 14 yıl oldu ve daha nice yıllarımız olacak. Belki sen çok uzakta olacaksın ama hep bizimle olacaksın. Yine haykırıyorum; beni hiç kırmadığın için ve iyi ki sen olduğun için çok teşekkür ederim benim canım Selçuk’um… Sevgiyi, mutluluğu paylaşmak ne kadar güzelmiş ama acıyı yaşamak çok zormuş… Mervoş’un seni her zaman çok seviyor olacak ve benim içimde yanan ateş hiç sönmeyecek. Ama biz elbet bir gün buluşacağız, bu böyle yarım kalmayacak ve ben o günü her zaman umutla bekleyeceğim. İyi ki, iyi ki sen… İyi ki seni çok seviyorum…

“O SENİ HEP ÇOK SEVDİ”

Kardeşini kaybettikten sonra “Artık dört çocuğum var” diyerek, yeğenleri Eyşan, Ceylan ve yengesi Merve Tektaş’a kol kanat geren Alişan ise yengesinin gönderisine, “O seni hep çok sevdi… Ve siz elbet buluşacaksınız bir gün…” yorumunu yaptı.

Merve Tektaş kaybettiği eşi Selçuka seslendi: Biz elbet bir gün buluşacağız
Önceki HaberRusya, Pasifik Okyanusu’nda tatbikata başladı
Sonraki HaberFutbol hakemleri Craig Napier ve Lloyd Wilson, eşcinsel olduklarını açıkladılar