Merve Özbey: Kızın adını ben koydum, oğlanın adını Kenan’a bıraktım

Merve Özbey: Kızın adını ben koydum, oğlanın adını Kenan'a bıraktım

İş insanı Kenan Koçak’la mutlu bir evlilik sürdüren ve ikinci kez anne olmaya hazırlanan Merve Özbey, bayramda Kıbrıs’ta müzikseverlerle buluştu. Altı aylık hamile olan 33 yaşındaki şarkıcı, kızını babaannesine bıraktığı açıklarken, ikinci bebeğe vereckleri isim hakkında konuştu.

Şubat 2020’de iş insanı Kenan Koçak ile dünyaevine giren Merve Özbey, geçtiğimiz yıl kızı Elif Özüm’ü kucağına almıştı. Güzel şarkıcı, ikinci kez anne olacağı haberini, 12 Mart’ta sosyal medyada yaptığı paylaşımla duyurmuştu.

“FOTOĞRAFTA GÖRÜNMEYİ DE BİLİN İSTEDİM”

Eşi ve kızı Elif Özüm ile evlerinin bahçesinde karların arasında verdiği pozu 1.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yayınlayan Özbey, gönderisine şu notu düşmüştü:

Siz bu fotoğrafa bakınca yüzleri gülen üç kişi görüyorsunuz ya öyle değil. Görünmeyeni de bilin isterim. Sırtımı sevgisine dayadığım, elini hep omzumda hissettiğim yoldaşımla kurduğumuz yuvamız yeniden şenleniyor. Ömrümüze ömür katan Elif’ime kardeş geliyor. Ailemiz büyüyor. Şimdi bıraksanız sabaha kadar anlatırım yaşadığım heyecanı. Ama biliyorum ki ne desem eksik kalacak. ‘Anneler olmasa kim kimi severdi’ diyen Gülten Akın’dan yardım alarak sevgimi ve sevincimi paylaşmak istedim. Kalbinden doğuran, yalnızca insana değil; kediye, köpeğe ve kuşlara yuva olmayı bilen tüm güzel yüreklerin varlığına şükrederek, sevgiyi yücelterek çoğalmamız umuduyla. Bin şükür.

Demet Akalın, İrem Derici, Derya Uluğ, Armağan Çağlayan, Bengü, Burcu Kara, Müjgan Koraltürk ve Çiğdem Batur gibi birçok ünlü isim, yaklaşık 100 bin beğeni alan paylaşıma yaptıkları yorumlarla Özbey’i tebrik mesajları göndermişti.

Merve Özbey: Kızın adını ben koydum, oğlanın adını Kenana bıraktım

AKLI ELİF ÖZÜM’DE

Türk pop müziğinin güçlü sesi Merve Özbey, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Kıbrıs’ta bir otelde sahne aldı. Altı aylık hamile olan Özbey, güzelliği ve bayrama özel hazırladığı repertuvarıyla misafirlerine müzik dolu bir akşam yaşattı.

'Babam çok kötü bir kocaydı'

Şarkıcı, konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Geçtiğimiz sene kızı Elif Özüm’ü kucağına alan Özbey, “Seyircilerimiz için güzel bir konser hazırladık, umarım onlar da keyif alır. Önceki bayramda Elif çok küçüktü. Ne olduğunu çok anlayamadık. Bu bayramda aklım onda kaldı. Babaannesine bıraktık, yorulmasını istemedik” dedi.

Merve Özbey: Kızın adını ben koydum, oğlanın adını Kenana bıraktım

İSİM SIRASI BABADA!

İkinci bebeğin isminin henüz belli olmadığını belirten Merve Özbey, “İsim için seçenekler var mı?” sorusuna, “Kızın adını ben koydum, oğlanın adını Kenan’a bıraktım. O da şu anda biraz kararsız” cevabını verdi.

'O yüzden mi ağladın?'

'Bilseydim daha güzel giyinirdim'

Önceki HaberSon dakika: Survivor’da herkes gözyaşlarına boğuldu! Acun Ilıcalı: Kelimeleri kullanırken bile zorlandığım bir konsey
Sonraki HaberKanseri dört kez yenen Açelya Elmas: Artık hayallerimi gerçekleştirme zamanı