Ana SayfaMagazinMerve Özbey dört kişilik ailesini paylaştı! 'Bütün dünyam bu'

Merve Özbey dört kişilik ailesini paylaştı! ‘Bütün dünyam bu’

İş insanı Kenan Koçak ile mutlu bir evliliği olan Merve Özbey, 16 Eylül Cuma günü oğlu Emir’i dünyaya getirmişti. Geçtiğimiz gün hastaneden çıkarken görüntülenen ve mutluluk ile heyecanı bir arada yaşadığını söyleyen ünlü şarkıcıdan, dört kişilik aile pozu geldi. Ünlü şarkıcı, eşi, kızı Elif Özüm ve kucağında oğuyla çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

2020 yılında görkemli bir düğünle Kenan Koçak ile nikah masasına oturan Merve Özbey, mutlu evliliğini bebekle taçlandırmıştı. Geçtiğimiz yıl kızı Elif Özüm’ü dünyaya getiren ünlü şarkıcı, 12 Mart tarihinde bir kez daha anne olacağını “Ömrümüze ömür katan Elif’ime kardeş geliyor. Ailemiz büyüyor” diyerek müjdelemişti.

“OTURDUM BİR KENARA DÜŞÜNDÜM”

4 Ağustos 2022’de doğum öncesi son kez saheye çıkan Merve Özbey, oğlunu kucağına almasına birkaç gün kala takipçileriyle dertleşmişti. Karışık duygularından bahseden şarkıcı, şu ifadeleri kullanmıştı:

Doğuma günler kala her anne adayı gibi az önce oturdum bir kenara düşündüm. Dokuz ayı ilk öğrendiğimdeki heyecanımı, telaşımı, korkumu, paniğimi, dokuz ay boyunca hiç bitmeyen mide bulantılarımı, tansiyon düşüklüğünü, halsizliğimi, ağrılarımı… Bir yandan ilk göz ağrıma, Elif’ime yetebilme çabalarımı… Aynı anda hem anne hem eş hem ev kadını hem iş kadını olmaya çalışırken, ara ara kendimden ne kadar vazgeçtiğimi enine boyuna düşündüm. İlk hamile kaldığımı öğrendiğimde ‘Acaba Elif’e yanlış mı yaptım?’ diye düşünürken, ‘Onu daha mı az seveceğim acaba?’ diye hayıflanırken, bir kadının sadece evlatları için gönlünün ne kadar genişleyebileceğini gördüm.

Merve Özbey dört kişilik ailesini paylaştı Bütün dünyam bu

Ünlü isim, sözlerine; “İlk hamile kaldığımda Elif’te hiç bunları yaşamamıştım. Zaten zaman zaman sizlerle de konuşuyorduk ama bu sefer junior bizi biraz yordu açıkçası. Hormonlarım ters döndü, tanımadığım bir kadın haline geldim. Doktorlarla, pedagoglarla, psikologlarla konuştuğumda bunların hepsinin çok normal olduğunu fark ettim, sonra ara ara sizlerle dertleştik. Demem o ki artık yolun sonuna geldik. Birkaç güne kavuşacağız inşallah. Şu anda tek dileğim sağlıkla oğlumu kucağıma alıp iki evladım da evimde, işimi de ailemi de sarıp sarmalayabilmek. Ve bunların hepsinden önce artık eski Merve’ye kavuşabilmek. Çünkü siz varsanız, bunların hepsi. Siz yoksanız bu saydıklarınızın hiçbiri yok demektir. Eski Merve’yi de özlemedim değil. Hele ki işimi ne kadar özlediğimi size anlatamam. Bu süreçte dualarınızı eksik etmeyeceğinizi biliyorum. Her anne adayının bir avazda, sağlıkla, sıhhatle evlatlarına kavuşmalarını diliyorum. En yakın zamanda görüşmek üzere” diye devam etmişti.

Merve Özbey’in acı hikayesi!

İKİNCİ KEZ ANNE OLDU

Merve Özbey, bu paylaşımından bir gün sonra oğlunu kucağına almıştı. Çift, bebeklerine ‘Emir’ adını vermişti. Doğumun gerçekleştiği özel hastanenin başhekimi, yaptığı açıklamada; “48 santim, 2.810 gram olarak dünyaya gelen bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Merve Özbey dört kişilik ailesini paylaştı Bütün dünyam bu

HASTANE ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİLER

Çiçeği burnunda anne Merve Özbey, hastene çıkışı görüntülenmişti. Eşi Kenan Koçak’la beraber basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sanatçı, “Çok şükür sağlıkla kucağımıza aldık. Şimdi de diğer evladımıza kavuşmanın heyecanı ve mutluluğuyla evimize gidiyoruz.” demişti. Ünlü ismin eşi Kenan Koçak da “Ben de çok mutluyum. İnşallah sağlıklı, huzurlu, vatana millete hayırlı bir birey olur” diyerek mutluluğunu dile getirmişti.

Basın mensuplarının, “Elif, kardeşini gördü mü?” sorusuna Özbey, “Tabii ki gördü. İçerideki balonlar ve ışıklar daha çok ilgisini çekti “Anne! Emiir! Bebek!” deyip, balonlarla oynamaya başladı. Aralarında büyük bir yaş farkı olmadığı için, kolayca bağ kuracaklarini düşünüyorum. Evde göreceğiz.” demişti.

Merve Özbey'den eşi Kenan Koçak'a: Kalbim

“HERKES BABAYA BENZETTİ”

Bebeğin ismini bu kez babasının koyduğunu belirten Merve Özbey, ‘Oğlunuz kime benziyor?’ sorusuna da “Herkes babaya benzetti. Elif de ilk doğduğunda babasına benziyordu, sonra bana benzemeye başladı. Kime benzediği önemli değil, yeter ki sağlıklı olsun” diye yanıt vermişti.

Merve Özbey dört kişilik ailesini paylaştı Bütün dünyam bu

“BAZILARININ YÜREĞE İYİ GELEN BİR YANI VARDI”

Tüm bunların ardından Özbey, dört kişilik ailesinden ilk fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı. Ünlü isim, fotoğrafın altına; “Bazılarının yüreğe iyi gelen bir yanı vardı, armağan gibiydiler…iyi ki! İyi ki! Bütün dünyam bu!” notunu düştü.

Merve Özbey: Ruhumla kavuştuğum için çok mutluyum

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM