Ana SayfaMagazinMerve Boluğur'dan Mert Aydın paylaşımı! 'Kocam da kocam'

Merve Boluğur’dan Mert Aydın paylaşımı! ‘Kocam da kocam’

2 Ekim’de Fuat Paşa Yalısı’nda dünyaevine girmeleri beklenen Merve Boluğur ve Mert Aydın; geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda araçlarını beklerken tartışmış, ikilinin bu gerginliği kameralara yansımıştı. Yaşanan olayın ardından önceki akşam bir paylaşım yapan Boluğur, gerginliğin bittiği sinyalini verdi.

Merve Boluğur, 2 Eylül’de DJ sevgilisi Mert Aydın’ın evlenme teklifi almıştı. Neye uğradığını şaşıran oyuncu, sevgilisinin evlilik teklifiyle karşılaşmıştı. Heyecandan gözleri dolan Boluğur, Aydın’ın teklifi karşısında, “Sonsuza kadar evet” cevabını vermişti. Ünlü oyuncu, evlenme teklifi aldığı anları Instagram hesabından da paylaşıp, “I said yes (evet dedim) kocam” notunu düşmüştü.

Merve Boluğurdan Mert Aydın paylaşımı Kocam da kocam

“BİR ANDA BİR ŞEYLER OLMAYA BAŞLADI”

Mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Merve Boluğur, “Çok şaşkınım. Bana şu an rüya gibi geliyor. İlişkinin daha çok başındayız. Bu kadar kısa sürede sağlam ilerlemek beni çok mutlu etti. Drone yaklaşınca ben anlamadım. Bir anda bir şeyler olmaya başladı. Çok mutluyum” demişti.

Mert Aydın ise “Çok mutluyum. Bunu Merve ile birlikte yaşadığım için daha çok mutluyum. Mekanın alt katının sadece bize özel olmasını istedim. Bu anı sadece baş başa yaşamayı tercih ettim. Bize özel bir an oldu. Düğünümüzde en yakın zamanda olacak” şeklinde konuşmuştu.

Demet Akalın, Mert Aydın'dan evlilik teklifi alan Merve Boluğur'a gönderme mi yaptı?

BOLUĞUR’A GELEN MESAJ KRİZ ÇIKARDI!

DJ Mert Aydın ile evlilik hazırlıkları yapan Merve Boluğur, geçtiğimiz günlerde ise sevgilisi ile Nişantaşı City’s’de araç beklerken görüntülenmişti. Araçlarını bekledikleri sırada hararetli bir tartışma yaşayan ikilinin arasının oyuncunun telefonuna gelen bir mesaj yüzünden açıldığı anlaşılmıştı.

Araba beklerken “O benim arkadaşım” şeklinde konuştuğu gözlenen Merve Boluğur ile Mert Aydın’ın tartıştığı görüntüler kameralara yansımıştı. Tartışmanın dozunun arttığı anlarda sinirlerine hakim olamayan oyuncunun, evlilik planları yaptığı Aydın’a “Yeter artık kes sesini!” diyerek bağırdığı duyulmuştu.

Merve Boluğurdan Mert Aydın paylaşımı Kocam da kocam

“DÜĞÜN TELAŞI BİZİ YORDU”

Tartışma sonrası kendilerini görüntülenen basın mensuplarına “Bunu yayınlamasanız olmaz mı? Düğün telaşı bizi biraz yordu. O yüzden buradayız” diyen Mert Aydın, “Düğün nasıl olacak?” sorularını geçiştirmek istemişti. Daha sonra aynı arabaya binerek AVM’den ayrılan ikili, başka bir açıklama yapmaktan kaçınmıştı.

MERVE AŞKA GELDİ

Merve Boluğur, kameralara yansıyan tartışmalarının ardından müstakbel eşinin fotoğrafıyla yeni bir paylaşım yaptı.

Merve Boluğurdan Mert Aydın paylaşımı Kocam da kocam

16 Eylül’de 36’ıncı yaşına basan güzel oyuncu, Mert Aydın’ın fotoğrafını 3.9 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabının hikayeler bölümünden “Kocam da kocam” notuyla yayınladı.

Ünlü ismin kısa sürede sosyal medyada gündem olan bu paylaşımı, ikilinin arasındaki buzların eridiği yönünde yorumlandı.

Merve Boluğur: Erkekcik gibi konuşmaktan vazgeçin

‘Ten uyumu önemli’

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM