Ana SayfaMagazinMehmet Dinçerler'in Hadise'ye aldığı yüzük replika çıktı!

Mehmet Dinçerler’in Hadise’ye aldığı yüzük replika çıktı!

Şarkıcı Hadise Açıkgöz, iş insanı Mehmet Dinçerler ile 4.5 aylık evliliğini geçtiğimiz ay bitirmişti. Dinçerlerin şarkıcıya evlilik teklif ederken verdiği, değerinin 3 milyon TL olduğu söylenen yüzüğü boşanma aşamasındayken geri istemesi ise magazin gündeminin en çok konuşulanlarından biri olmuştu. Yaşadığı sıkıntılı dönemin ardından yüzüğünü satmak isteyen şarkıcı, öğrendiği gerçekle şoke oldu. İş insanının hediyesi, replika çıktı. İşte detaylar…

SERCAN KISMET / MİLLİYET
Şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler, 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen törenle dünyaevine girmişti. Çok konuşulan ilişkileri, 4.5 ay gibi kısa bir sürede sona eren ikiliden Hadise, boşanma davasını açan taraf olmuştu.

TÜM TAKILARI İSTEDİ!

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in avukatları, boşanma davası için bir araya gelmişti. Ünlü şarkıcı, boşanma için Mehmet Dinçerler’den maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmadığı öğrenilmişti. Dinçerler’in ise Hadise’ye evlilik teklifinde taktığı üç milyon TL’lik yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istediği öne sürülmüştü.

Mehmet Dinçerlerin Hadiseye aldığı yüzük replika çıktı

“Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek istediğim süreci herkes için en hayırlı olacak şekilde saygı çerçevesinde bitirmektir. Başka hiçbir talep ve isteğim olmamıştır” açıklamasını yapan iş insanının, boşanma kararı sonrası mücevherleri geri istediği iddiası şaşkınlık yaratmıştı.

MİLYONLUK MÜCEVHER LİSTESİ ORTAYA ÇIKTI

Mehmet Dinçlerler’in evlilik teklifi sırasında Hadise’ye hediye ettiği 3 milyon TL’lik yüzüğün yanı sıra düğünde takılan mücevherler ise şöyleydi: Dünyaca ünlü bir markanın 75 bin dolarlık bileziği, 10 tane beşibiryerde, pırlanta kolye, toplam değeri 250 bin TL olan bilezikler.

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in ayrılık sebebi ortaya çıktı

HADİSE’DEN MANİDAR HAREKET

Hadise, ‘Prenses’ şarkısını seslendirirken, parçanın “İstersen bana, ‘ukala, mukala’ de el üstünde, tutulmazsam hep el kalırım, prensesler gibiydim ben babaevinde, özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım” kısmında parmağındaki yüzüğü çıkarıp yere fırlatmıştı.

Sahneye çıkarken siyah bir kostüm tercih eden ünlü şarkıcının yere fırlattığı yüzüğün; sahne performanslarda kullandığı aksesuarlardan bir parça olduğu öğrenilmişti.

Mehmet Dinçerlerin Hadiseye aldığı yüzük replika çıktı

YÜKLÜ MÜKTARDA BORÇ!

Posta gazetesinde yer alan bir iddiaya göre ise Hadise, düğünde kendisine takılan takıları evliliği sırasında Mehmet Dinçlerler’e borç olarak verdiği yüklü miktardaki paranın yerine saymıştı.

YÜZÜĞÜ SATTI, PARASINI HAYVAN DERNEKLERİNE BAĞIŞLADI

Tüm bunların ardından 30 Eylül’de Mehmet Dinçerler’den tek celsede boşanan Hadise’nin, çok konuşulan yüzüğünün replika olduğu ortaya çıktı.

Mehmet Dinçerlerin Hadiseye aldığı yüzük replika çıktı

Değerinin 3 milyon TL olduğu söylenen yüzüğü satmak isteyen şarkıcı, gerçeği öğrenince şoke oldu. Hadise’nin replika yüzüğüne, 10 bin euro (182 bin TL) değer biçildi. Durum karşısında sarsılan sanatçı, sattığı takının parasını hayvan derneklerine bağışladı.

Dinçerler’in evli oldukları dönemde Hadise’ye, “3 milyon TL’lik yüzük takıyorsun, dikkat et” diyerek, baskı yaptığı da konuşulanlar arasında yer alıyor.

Hadise’nin tartışmalı yüzüğü fenomen kayınvalide Beyhan Öksüz’ün rüyasına girdi!

Mehmet Dinçerler, Hadise'yi çabuk unuttu!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM