Ana SayfaMagazinMehmet Dinçerler'in Hadise'den istediği düğün takıların listesi!

Mehmet Dinçerler’in Hadise’den istediği düğün takıların listesi!

Şarkıcı Hadise Açıkgöz, iş insanı Mehmet Dinçerler ile 4.5 aylık aylık evliliğini bitirmek için harekete geçti ve 14 Eylül Çarşamba günü Beykoz Adliyesi’nde boşanma davası açtı. Mehmet Dinçerler’in, dün sosyal medyadan yaptığı “Hiçbir talebim yok” açıklamasına rağmen düğünde takılan mücevherleri istediği iddia edilmişti. Toplam değeri milyonlarca lirayı bulan takı listesi ortaya çıktı.

Hadise ile Mehmet Dinçerler, 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda aile arasında gerçekleşen törenle dünyaevine girmişti. İzmir’de verdiği konserde ‘Küçük Bir Yol’ şarkısını söylerken gözyaşlarına boğulan Hadise’nin evliliği hakkında birçok iddia ortaya atılmıştı. Aralarında sorun olduğu konuşulan ünlü çift, son günlerde sergiledikleri tavırlarla dedikoduları alevlendirmişti.

3 MİLYON TL’LİK YÜZÜĞÜ ÇIKARDI!

Bir süredir eşiyle görüntülenmeyen Hadise, Dinçerler’in 23 Ağustos’taki yaş gününde de hiçbir paylaşım yapmadı. Evlendikten sonra verdiği tüm konserlerinde eşinin hediye ettiği 3 milyon TL’lik pırlanta yüzüğü takan popçu, son iki konserinde yüzüğü çıkarmıştı. Aynı şekilde Mehmet Dinçerler’in Instagram’da yaptığı son paylaşımda alyansının olmaması da dikkatlerden kaçmamıştı.

Mehmet Dinçerlerin Hadiseden istediği düğün takıların listesi

DAVAYI AÇTI, ULUS’TA ORTAYA ÇIKTI

Hadise, Beykoz Adliyesi’nde boşanma davası açtığı gün Ulus’ta trafik seyir halindeyken basın mensuplarına yakalandı. 36 yaşındaki şarkıcı, flaşların patlamasıyla eliyle yüzünü gizledi. Boşanmaya dair sorulara cevap vermeyen Hadise, ardından Riva’da bulunan yeni evine girdi.

Mehmet Dinçerlerin Hadiseden istediği düğün takıların listesi
Mehmet Dinçerler'den açıklama

“ANLAŞARAK SONLANDIRAMADIK”

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sessizliğini bozan Hadise, “Anlaşarak sonlandıramadığımız için boşanma davası açtığımı sizlerle paylaşmak isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Mehmet Dinçerlerin Hadiseden istediği düğün takıların listesi

AYRILIK NEDENİ!

“Sanat hayatımla ilgili Mehmet Dinçerler’den baskı görüyorum” diyen Hadise, boşanma dilekçesinde şu ifadelere yer verdi:

Mehmet Dinçerler evlendikten kısa süre sonra Hadise’nin sanat hayatını kısıtlayıcı tutum ve tavırlar sergilemeye başladı. Bu davranışlar zaman içinde psikolojik baskı boytutuna vardı. Baskılar Hadise’yi yıpratmaya başladı. Sadece kişisel hayatını değil, sanat hayatını da etkileyecek boyuta vardı. Ayrı yaşamaya başlayan çiftin evliliği fiilen de bitti.

Mehmet Dinçerlerin Hadiseden istediği düğün takıların listesi

TÜM TAKILARI İSTEDİ!

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in avukatları, boşanma davası için bir araya geldi. Ünlü şarkıcı, boşanma için Mehmet Dinçerler’den maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmadığı öğrenildi. Dinçerler’in ise Hadise’ye evlilik teklifinde taktığı üç milyon TL’lik yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istediği öne sürülmüştü.

Mehmet Dinçerlerin Hadiseden istediği düğün takıların listesi

İŞTE DÜĞÜNDEKİ MÜCEVHER LİSTESİ

“Evliliğimizi sonladırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek istedim süreci herkes için en hayırlı olacak şekilde saygı çerçevesinde bitirmektir. Başka hiçbir talep ve isteğim olmamıştır” açıklamasını yapan iş insanının, boşanma kararı sonrası mücevherleri geri istediği iddiası şaşkınlık yarattı.

‘2. Sayfa’nın haberine göre; Mehmet Dinçlerler’in evlilik teklifi sırasında Hadise’ye hediye ettiği 3 milyon TL’lik yüzüğün yanı sıra düğünde takılan mücevherler şöyle:

Dünyaca ünlü bir markanın 75 bin dolarlık bileziği
10 tane beşibiryerde
Pırlanta kolye
Toplamn değeri 250 bin TL olan bilezikler

'Beni hâlâ mahvediyor'

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM