Ana SayfaMagazinMehmet Dinçerler ile evlendiği konuşulan Hadise'den ilk açıklama

Mehmet Dinçerler ile evlendiği konuşulan Hadise’den ilk açıklama

Hadise, bayram tatilinde Kıbrıs’ta sahneye çıktı. İş insanı Mehmet Dinçerler ile Çırağan Sarayı’nda sadece ailelerin katıldığı 20 kişilik bir törenle dünyaevine girdiği konuşulan ancak iddialar karşısında günlerdir sessiz kalmayı tercih eden şarkıcı, sahnede haberleri doğruladı. İşte son dakika gelişmesinin detayları…

Hadise, geçtiğimiz ocak ayında ayında Mehmet Dinçerler’den evlilik teklifi aldı. İş insanına ‘Evet’ diyen şarkıcı, güzel haberi sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Tektaşını gösteren popçu, “Bölümümüz şimdi başlıyor” notunu düştü. Dinçerler de sevgilisinin paylaşımın altına ‘Mrs. Dinçerler’ yorumunu yaptı.

3 MİLYON TL’LİK YÜZÜK!

Mehmet Dinçerler romantik teklif için hiçbir masraftan kaçınmadı ve sevgilisine 3 milyon TL değerinde tektaş yüzük aldı. Aile şirketinin 130 milyon TL borcu olduğu öne sürülen iş insanının, Hadise’ye aldığı pahalı yüzük olay oldu.

Mehmet Dinçerler ile evlendiği konuşulan Hadiseden ilk açıklama

“MAALESEF KEFİK OLMUŞTUM”

Instagram hesabını kapatmak zorunda kalan Dinçerler, konuyla ilgili şu açıklaması yapmıştı:

Çocukluğumdan beri ticaretin içinde yer almış ve sonsuz deneyimler edinmiş bir ailede yetişmiş genç olarak iş hayatına dair öğrendiğim temel değer, iş ahlakından asla ödün vermemektir. Babam Burhan Dinçerler ve abisi Mehmet Dinçerler’in ortak oldukları Hacı Sayid Gıda San. Tic. A.Ş. ekonomik olarak sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Bu zorlu süreçte bir kısım banka borçlarına, ailesine ve soyadına karşı kendisini sorumlu hisseden her evlat gibi hiçbir ticari yukümlülüğüm olmamasına rağmen maalesef kefil olmuştum. Bu sebeple borçların yapılandırılması için Hacı Sayid’in konkordato talebinde bulunması sebebiyle, yatırımcılarımızı ve çalışanlarımızı koruma altına almak amacıyla, şirketimiz 2019 senesinde konkordato sürecine girmek zorunda kalmıştır. Şahsım ve şirketim olarak onaylanan bütün ödeme takvimine uymuş olup bir tane dahi takibe alınmış borcum bulunmamaktadır. Bugüne kadar evlat olarak üstüme düşeni yaptığıma inanıyorum ve bundan sonra da ne gerekiyorsa yapacağım.

Hadise'den 'hamilelik' iddialarına yanıt

“EŞİM BANA KRALİÇE GİBİ BAKIYOR”

Mayıs ayında dünyaevine gireceleri konuşulan ünlü çiftin, önceki gün Çırağan Sarayı’nda nikâh masasına oturdukları iddia edildi. Sürpriz törene ait fotoğraf paylaşılmazken, iki isim de haklarında çıkan haberlere sessiz kaldı.

Bayramı Kıbrıs’ta geçiren 36 yaşındaki şarkıcı, hayranlarına müzik ziyafeti sunarken, Mehmet Dinçlerler ile evlilik haberini sahnede doğruladı.

Mehmet Dinçerler ile evlendiği konuşulan Hadiseden ilk açıklama

‘Prenses’ şarkısını söyleyen güzel popçu, “Bu şarkıyı yıllardır söylüyorum ama evlendikten sonra ilk defa seslendireceğim. Prenses şarkımda şöyle bir şey söylüyorum; ‘Prensesler gibiydim baba evinde’. Eşim bana gerçekten kraliçe gibi bakıyor. Prenses değil, kraliçe gibi. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu kadar güzel sevdiği için, hep yanımda olduğu için” ifadelerini kullandı.

Dinçerler'den aşk dolu paylaşım

Hadise davayı ikinci kez kaybetti!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM