Ana SayfaMagazinMehmet Ali Erbil: 10 gündür Tiktok paraları yatmıyor!

Mehmet Ali Erbil: 10 gündür Tiktok paraları yatmıyor!

Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz haftalarda TikTok’a hızlı bir giriş yapmış, canlı yayındaki hareketleriyle çok konuşulmuştu. Ünlü şovmen, önceki günlerde ise sosyal medya platformunda dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu sanmasıyla adından söz ettirmişti. Son olarak Asmalımescit’te bir mekanda görüntülenen Erbil, Tiktok ile ilgili konuşurken, davalık olduğu Ece Ronay’a da göndermeda bulundu.

HÜSEYİN ALTUN / MİLLİYET
Mehmet Ali Erbil, dört yıl önce evinin banyosunda ayağının kayması sonucu düşmüş ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu. Kaçış sendromu (Kılcal damarlardan sıvı sızıntıları sonucu kan basıncında hızlı düşüş ile ilişkili akut ve şiddetli tekrarlayan ataklar) hastalığı da nükseden ve bu süreçte ekranlardan uzak olan Mehmet Ali Erbil, başarılı geçen tedavisinin ardından eski günlerine geri döndü.

Mehmet Ali Erbil: 10 gündür Tiktok paraları yatmıyor

TİKTOK HESABI AÇTI

Erbil, son zamanların en fenomen uygulaması TikTok’ta da hesap açtı. Erbil’in canlı yayına giriş yaparken dilini çıkarıp sallaması, “TikTok’çu geldi hanım” diye bağırması sosyal medya gündemine bomba gibi düşerken; birçok takipçisinden eleştiri de aldı.

Kanal D Haber’de eleştirilere yanıt veren Erbil, “Allah Allah, ben 50 yıldır böyleyim kardeşim, bilmiyor musunuz yani? Beni böyle sevdiniz, böyle kabullendiniz. Çarkıfelek’teki gibi seyirciyle göz göze gelmeyi özlemiştim… O tarafımı tatmin ediyorum” dedi.

'Serenay Sarıkaya giysin!'

RONALDO İLE KONUŞTUĞUNU DÜŞÜNDÜ

Ünlü şovmen, önceki günlerde ise TikTok’ta yayın yaptığı sırada ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu zannederek, sahte bir hesap tarafından tuzağa düştü. Erbil, ünlü futbolcunun videosunu kullanan sahte hesap karşısında çok heyecanlanarak; izleyicilerden gelen uyarıları bile okumadı ve kandırıldığını anlayamadı.

“ONLARIN HEPSİ FİLM SAHNESİYDİ”

Tüm bunların ardından Mehmet Ali Erbil, önceki gece Asmalı Mescit’te yer alan bir mekanda objektiflere takıldı. Basın mensupları ile konuşarak arkadaşları ile birlikte oturmaya geldiklerini söyleyen Mali, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayılan; çıplak ayakla dışarıda görüldüğü videosu hakkında, “Arkadaşlar onların hepsi film sahnesiydi. Herhangi bir sorun yok. Ama çekimler esnasında sesim kısıldı” açıklamasını yaptı.

Mehmet Ali Erbil: 10 gündür Tiktok paraları yatmıyor

Erbil, Nergis Kumbasar ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Yasmin Erbil’in geçtiğimiz haftalarda kendisine sosyal medya platformunu bırakması için “Ne olur Tiktok’u bırak ya” şeklinde paylaşım yapması hakkında ise “Ronaldo olayından sonra şakasına sitemde bulundu” açıklamasını yaptı.

“HAYATINI TİKTOK’A BAĞLAYANLAR DÜŞÜNSÜN”

“10 gündür zaten Tiktok paraları da yatırmıyor” diyen ünlü isim; “Neyse sorun yok benim için. Hayatını Tiktok’a adayıp oraya bel bağlayıp gelecek paranın hayalini kuranlar düşünsün” ifadelerini kullanarak, Ece Ronay’a da bir göndermede bulundu.

Ece Ronay ile davalık olan Mehmet Ali Erbil hakkında 'zorla getirme' kararı!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM