Masterchef’te gergin anlar! Fatma Nur ve Gamze birbirine girdi

Masterchef'te gergin anlar! Fatma Nur ve Gamze birbirine girdi

Masterchef 2022 heyecanı devam ediyor. Son 10 kişinin kaldığı Masterchef’te yarışmacılar elenmemek için kıyasıya rekabet ediyor. Ekrana gelen son bölümde Fatma Nur ve Gamze arasında yaşanan tartışma damga vurdu.

Masterchef’te eleme kuralları değişti. Somer Şef yaptığı açıklamada, “Artk on kişi kaldık, eski eleme formatını bırakıp yeni bir formata geçiyoruz. Şu ana kadar olduğu gibi yine üç takım oyunu ve kaybeden takımın oynayacağı bireysel dokunulmazlık oynayacaksınız. Dokunulmazlığı alan arkadaşımız artık bir aday belirlemeyecek, sadece kendisi hemen dokunulmazlık oyunu arkası yapacağımız konseyde aday olmama dokunulmazlığı elde edecek. Diğer arkadaşların oyları ile bir kişi potaya gidiyor ve bunu üç kere tekrarlayacağız” demişti.

Bu haftanın eleme adayları Fatma Nur, Gamze ve Burak Kaya oldu. Diğer yarışmacılar 4. eleme adayı olmamak için topik yapmaya çalıştılar. Gecenin en başarılı tabağını Kıvanç yaptı. Diğer ikinci başarılı tabak ise Görkem’in oldu. Üçüncü başarılı tabağı yapan ve bu hafta elenmekten kurtulan isim Büşra oldu. Son 4’e kalan Tolga, Yağız, Metin ve Ayaz eleme adayı olmamak için mücadele etti. Fakat bu sırada balkonda oturan Fatma Nur ve Gamze arasında tartışma çıktı.

Masterchefte gergin anlar Fatma Nur ve Gamze birbirine girdi

Fatma Nur, Kıvanç ve Gamze yarışmacıların yemekleri için değerlendirme yaptılar. Tolga’nın çiğ filiz koyması üzerine Fatma Nur ve Gamze arasında tartışma çıktı. Fatma Nur konulmaması gerektiğini söylerken Gamze koyulacağını iddia etti. Fatma Nur, ‘Gamze abla Asya’da çalıştım biliyorum’ diyerek adeta deliye döndü. Fatma Nur’un tepkileri karşısında sessiz kalmayan Gamze, ‘Sen hayırdır, niye elini vuruyorsun? Sen kendine bir gelsene.” dedi. Gamze daha sonra Fatma Nur’un yanından kalktı.

GAMZE KULİSE GİTTİ

Gamze daha sonra kulise gitti. Gözyaşlarını tutamayan Gamze, “Şunun ağzının payını biri veriyorsa versin. Vermezse çok kötü olacak bak. Buna tahammül etmek zorunda mıyım ben” açıklamasında bulundu.

MEHMET ŞEF SORDU

Mehmet Şef, Gamze’nin neden dışarı çıktığını sordu. Gamze ise biraz rahatsızlandığını dile getirdi.

Önceki HaberLassa ateşi salgını yayılıyor! Ölü sayısı 178’e çıktı
Sonraki HaberArjantin Meksika karşısında nefes aldı!