Ana SayfaMagazinMasterchef 2021 yarışmacılarından Hamza Mercimek'in sağlık durumu! Somer Şef açıkladı

Masterchef 2021 yarışmacılarından Hamza Mercimek’in sağlık durumu! Somer Şef açıkladı

Tv8 ekranlarında yayınlanan MasterChef 2022 tüm hızıyla devam ediyor. Masterchef 2022’de yarışmacılar oyuna başlamadan önce Somer Şef, Hamza Mercimek’in sağlık durumuyla ilgili son bilgileri verdi. Yarışmacılar bu haber sonrası yeni karar aldılar

22 Ağustos akşamı 48’inci bölümüyle ekranlara gelen yarışmada, eski sezon yarışmacıları programa katılarak sürpriz yapmıştı. MasterChef’te geçen yıl yarışan Hamza’nın stüdyoda olmaması dikkat çekmişti. Hamza Mercimek yarışmaya görüntülü olarak bağlanmıştı. Hamza Mercimek burada yaptığı açıklamada böbreklerini kaybettiğini ve annesinden nakil alacağını bildirmişti.

Somer Şef ise bugün ekrana gelen yeni bölümde Hamza’nın sağlığıyla ilgili son bilgileri verdi. Somer Şef yaptığı açıklamada, “Çok da harika bir haberle başlayamayacağız. Daha önce bahsetmiştik biliyorsunuz kendisi böbrek yetmezliği gibi zor bir hastalıkla uğraşıyor. Her annenin yapacağı gibi annesi kendi böbreğini Hamza’ya verecekti. Fakat bir uyumsuzluk yakalanmış. Maalesef Hamza’nın böbrek yetmezliğiyle ilgili sıkıntısı devam ediyor. Her türlü desteğimizle Hamza’nın yanındayız” dedi.

MasterChef Hamza Mercimek'ten üzen haber!

Ödül oyunu oynayacak yarışmacılar daha sonra bir araya geldi ve jüri üyelerine taleplerini açıkladılar. Yarışmacılar Hamza için yarışacaklarını ve eğer olursa ödülü maddiyata çevirmek istediklerini söylediler. Somef Şef, “Bu arada yapımcılarımızla konuştuk, bugünlük yarışmayı para ödülüne çeviriyoruz ve 50 bin liralık para ödülü.” açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM