Ana SayfaMagazinMadonna: Benim hikayemi benden başka kimse anlatmayacak!

Madonna: Benim hikayemi benden başka kimse anlatmayacak!

Hayatını konu alacak filmde yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanan 63 yaşındaki ikonik şarkıcı Madonna, bir dergiye verdiği röportajda; bu filmi neden yapmak istediğini ve yönetmen koltuğunda kendisinin oturma sebebini açıkladı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, hayatını konu alacak projede yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanıyor. daha önce hayatını konu alacak film için, “Odağı her zaman müzik olacak. Müzik beni hep motive etti ve beni hayatta tuttu. Anlatılmamış birçok ilham verici hikaye var. Bunu benden daha iyi kim anlatabilir? Hayatımın inişli çıkışlı anlarını benim sesimle ve vizyonumla paylaşmak oldukça önemli” ifadelerini kullanmıştı.

Müzikal kimliği dışında oyuncu, yapımcı, yönetmen ve çocuk kitabı yazarı gibi farklı iş kollarına imza atan Madonna, şimdilerde hayatını konu alan yeni biyografi filmi için kolları sıvadı.

Madonna: Benim hikayemi benden başka kimse anlatmayacak

Filmde kendisini canlandırması için Julia Garner’ı seçen pop yıldızı, Variety’e verdiği röportajda neden filminin yönetmen koltuğunda kendisinin oturduğunu açıkladı.

“KISALTMAK OLDUKÇA ZOR”

“Elimde çok uzun bir senaryo var. Benim için bunu kısaltmak oldukça zor” ifadelerini kullanan 63 yaşındaki Madonna, verdiği röportajda bu filmi neden yapmak istediğini anlattı.

İşte Madonna'nın yeni dövmesi

Ünlü şarkıcı, “Olağanüstü bir hayatım oldu ve olağanüstü bir film yapmam gerek. Herkes benim hakkında film yapmaya çalışıyor. Çoğunlukla da kadın düşmanı erkekler… Bu yüzden ben de, ‘Benim hikayemi benden başka kimse anlatmayacak’ dedim” şeklinde konuştu.

Madonna: Benim hikayemi benden başka kimse anlatmayacak

Yapımcılığını Universal Pictures, senaristliğini ise Diablo Cody üstlendiği filmde; ünlü şarkıcıyı canlandıracak ismin ‘Ozark’ ve ‘Inventing Anna’ yapımlarıyla tanınan ABD’li oyuncu Julia Garner olduğu duyurulmuştu.

PAYLAŞIMLARIYLA GÜNDEMDEN DÜŞMÜYOR

Öte yandan zaman zaman sosyal medya fotoğraflarına yaptığı rötuşlar ve filtrelerle gündeme gelen Madonna, olduğundan çok genç görünen paylaşımlarıyla eleştiriye maruz kalıyor.

Madonna'nın kızı Lourdes Leon anlattı

Madonna’nın son olarak “Film çekmeye çalışıyorum. Çok zor” mesajıyla paylaştığı ve ünlü yıldızı kamera kullanırken de gösteren karelerde, şarkıcının yaptığı işten çok görüntüsü dikkat çekmişti.

Hayranları, Madonna’nın genç bir kız gibi göründüğü bu pozlarına, “Bu Madonna değil, bize gerçek yüzünü göster”, “16 yaşındaki Madonna”, “Filtre kullanmayı keser misin artık?”, “Kendin ol!” benzeri yorumlar yazarak tepki göstermişti.

Madonna: Benim hikayemi benden başka kimse anlatmayacak
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM