Pazar, Eylül 24, 2023
Google search engine
Ana SayfaMagazinLLC Ajans, Yılın En İyi Reklam Ajansı Oldu

LLC Ajans, Yılın En İyi Reklam Ajansı Oldu

Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri İstanbul’da sahiplerini buldu. LLC Ajans, Yılın En İyi Reklam Ajansı Ödülüne değer görüldü.

Geçen senelerde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) En İyi Reklam Ajansı ödülünü alan LLC Ajans bu sene 4’üncü kez gerçekleşen “Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri” töreninden En İyi Reklam Ajansı ödülüne layık görüldü.

Ajans Başkanı Mehmet Lüleci, gecenin kendisi için ayrı bir önemi olduğu dile getirerek 20 yıl önce Azerbaycan’da Üniversite eğitimine başladığını ve bugün bu ödülü almanın kendisi çok gururlandırdığını söyledi.

LLC Ajans’dan “Yılın En İyi Reklam Ajansı” ödülünü almak için sahneye LLC Ajans Başkanı Mehmet Lüleci davet edildi. Başkan Lüleci, “Çok teşekkür ederim. Benim için çok anlamlı bir gece. Çünkü 20 yıl önce ilk Üniversiteye Azerbaycan’da başladım. En çok ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. LLC Ajans adına bu ödülü alıyorum. Arkadaşlarımı kutluyorum. Onlarla beraber güzel bir yolculukta emin adımlarla ilerliyoruz.” dedi.

Bu yıl 4’üncü kez gerçekleşen “Türkiye-Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri” düzenlenen özel gecede sahiplerine verildi. İstanbul’da gerçekleştirilen büyük bir organizasyonla “İki Devlet Tek Millet” bilinci bir kez daha gözler önüne serildi. Özel gecede, Azerbaycan’ın Karabağ zaferi de kutlandı.Türkiye-Azerbaycan Strateji ve Ekonomi Kulübü’nce düzenlenen program, iki ülkenin kardeşlik bağlarını güçlendirmeyi, birlik ve beraberliğini tüm dünyaya göstermeyi amaçlıyor.

En Son Okunanlar
- Advertisment -
Google search engine

En Çok Okunanlar