Linet: Annemin üstüne gömülmek istiyorum!

Linet: Annemin üstüne gömülmek istiyorum!

Yaklaşık iki ay önce annesi Leyla Özgecan’ı kaybeden Linet, “Bugün annemin doğum günüydü. Eğer hayatta olsaydı şu anda 78 yaşına girecekti” dedi. Bayramın ilk günü Kıbrıs’ta sahneye çıkan acılı sanatçı, konsr öncesi duygusal anlar yaşadı.

Linet’in annesi, bir dönemin ünlü Türk Sanat Müziği sanatçılarından Leyla Özgecan, 18 Mart Cuma günü yaşamını yitirmişti. Şarkıcı, acı haberi sosyal medya hesabından duyurmuştu.

47 yaşındaki sanatçı, “Canım annem, hocam Leyla Özgecan Hakk’ın rahmetine bugün ulaştı. Seninle bu hayat yolculuğunda paylaştığım her şey için şükürler olsun. Yol arkadaşım, yolun ışıkla olsun canım annem” ifadelerini kullanmıştı.

'Neden star olamadığını bu gece anladık'

“CENNET KOKULU ANNEM”
Instagram’da annesiyle sahnede çekilen fotoğraflarını paylaşan Linet, “Güzel annemin kaybını, derin acımı paylaşan, arayan herkese teşekkür ederim. Acım tarifsiz. Anne aşkı, varlığı hayatta tek bir kere. Cennet kokulu annem” notunu yazmıştı. Şarkıcıya, başta ünlü isimler olmak üzere birçok takipçisinden başsağlığı mesajları gelmişti.

“BEN YOKUM”

Annesi Leyla Özgecan’ın vefatıyla sarsılan Linet, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı City’s’de objektiflere takılmıştı.

Linet: Annemin üstüne gömülmek istiyorum

Kilo verdiği görülen şarkıcı, şu açıklamayı yapmıştı:

İster istemez üzüntüden kilo kaybı oluyor. Türkiye’den ve İsrail’den arayan soran herkese teşekkür etmek istiyorum. Bu acılı günlerimde kimse beni yalnız bırakmadı ama ben yoktum. Benim için şu anda hayat durmuş durumda. En büyük hayranımı kaybettim. En büyük sıcaklığı ve en büyük desteği annemden alıyordum.

“BUGÜN ANNEMİN DOĞUM GÜNÜYDÜ”

Ramazan Bayramı’nın ikinci günü Kıbrıs’ta bir otelde sahne alan, kendisini dinlemeye gelen konuklar için beyaz bir kıyafet tercih eden şarkıcı, sahne öncesi basın mensuplarının karşısına çıktı.

Linet: Annemin üstüne gömülmek istiyorum

Linet, “Bugün annemin doğum günüydü. Eğer hayatta olsaydı şu anda 78 yaşına girecekti. Hala inanamıyorum” diyerek, duygusal anlar yaşadı. Basın mensuplarının “Allah size uzun ömürler versin. Annenizin ve babanızın yanına mı gömülmek istersiniz?” sorusu üzerine Linet, “Aslında ben annemin üstüne gömülmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

“Tüm Müslüman aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Bu akşam tüm şarkıları annem içini okuyacağım” diyen Linet, birbirinden güzel şarkılarını yaklaşık iki bin konuğuyla hep bir ağızdan söyledi.

İsrail'de doğdu, okul bitince Türkiye'ye geldi

Mide küçültme ameliyatıyla zayıfladı

Önceki HaberULEB Avrupa Kupası’nda finale kalan Frutti Extra Bursaspor “tarih” yazmayı sürdürüyor
Sonraki HaberAraştırmada ortaya çıktı: Koronavirüsü ağır geçiren kişilerin IQ puanı düşüyor