Ana SayfaMagazin'Leonardo DiCaprio ve Gigi Hadid, birbirlerini tanımak için vakit geçiriyor'

‘Leonardo DiCaprio ve Gigi Hadid, birbirlerini tanımak için vakit geçiriyor’

‘The Revenant’, ‘The Wolf of Wall Street’ ve ‘Titanic’ gibi yapımlarla dünya çapında tanınan Leonardo DiCaprio (47) ile beş yıldır aşk yaşadığı model ve oyuncu Camila Morrone (25), geçtiğimiz haftalarda yollarını ayırmıştı. Bunun üzerine aktörün 25 yaşından büyük kadınlarla aşk yaşamadığı söylentileri yayılırken; ünlü ismin adı süper model Gigi Hadid (27) ile anılmıştı. Son olarak ikiliye yakın kaynaklar, DiCaprio ve Hadid’in aralarındaki iletişimle ilgili bilgiler verdi.

Beş yıldır aşk yaşadığı Camila Morrone ile güzel modelden 22 yaş büyük olan ABD’li aktör Leonardo DiCaprio’nun, geçtiğimiz haftalarda yollarını ayırdıkları ortaya çıkmıştı. Ünlü isme yakın kişiler, Leo ve Camila’nın son zamanlarda birbirlerinden uzaklaştığını ve ikilinin kötü bir şekilde ayrılmadığını söylemişti.

Bu ayrılık, Hollywood yıldızının 25 yaşın üzerindeki bir kadınla asla halka açık bir şekilde ilişki yaşamadığı söylentilerini de güçlendirmiş olmuştu.

Leonardo DiCaprio ve Gigi Hadid, birbirlerini tanımak için vakit geçiriyor

“GIGI TAM LEONARDO’NUN TİPİ”

Ayrılığın ardından sosyal medya kullanıcılarının Oscar ödüllü oyuncunun 25 yaşın üzerindeki kadınlarla aşk yaşamadığını savunmalarına rağmen, Leonardo DiCaprio’nun 27 yaşındaki süper model Gigi Hadid ile romantik bir bağ kurduğu iddia edilmişti.

Us Weekly’nin haberine göre; Leo, Gigi’ye ‘gözünü dikmiş’ ama ünlü isim aktöre aynı ilgiyi göstermemişti:

İkisi arkadaşalar, ama Gigi şu an onunla romantik bir ilişki yaşamak istemiyor.

Leonardo DiCaprio ile Maria Beregova aşk mı yaşıyor?

“TAM ONUN TİPİ”

InTouch ise, geçen hafta DiCaprio ve Hadid’in yazın birkaç kez görüştüğünü, ancak ciddi bir ilişkileri olmadığını bildirmişti. Dergiye konuşan kaynaklardan biri, “Gigi ve Leonardo birkaç yıl önce tanıştılar ve birbirlerine ilgi duyuyorlar. Gigi tam onun tipi; muhteşem ve seksi” diye konuşmuştu. Ancak diğer kaynak ise ikilinin sadece arkadaş olduğunu söylemişti.

DiCaprio ve Hadid’den ise konuyla ilgili bir açıklama gelmemişti.

Leonardo DiCaprio ve Gigi Hadid, birbirlerini tanımak için vakit geçiriyor

“VAKİT GEÇİRİYORLAR”

Bu iddiaların ardından ünlü isimlere yakın kaynaklar People’a konuşarak; 47 aktör ve genç süper modelin New York’ta ‘birbirlerini tanımak’ için vakit geçirdiklerini aktardı.

Kaynaklardan biri, DiCaprio ve Hadid’in henüz ‘aşk yaşamadıklarına’ dikkat çekerken, bir diğeri ise Hollywood yıldızının bir çocuk annesi modelin ‘peşinde olduğunu’ söyleyerek; şu ifadeleri kullandı:

Ayrılığın üzerinden sadece birkaç hafta geçti, Leo o zamandan beri arkadaşları ve ailesiyle takılıyor. Gigi ile de arkadaş gruplarıyla birlikte görüştüler.

Leonardo DiCaprio ve Gigi Hadid, birbirlerini tanımak için vakit geçiriyor

CEZA ALDI

Öte yandan Hadid’in en son bilinen ilişkisi, Khai adını verdiği kızının babası Zayn Malik ile yaşanmıştı. İkili, altı yıllık ilişkilerini geçtiğimiz Ekim ayında noktalamış; Malik’in, sevgilisinin annesi Yolanda Hadid’e (58) hem sözlü hem de fiziksel şiddet uygulaması nedeniyle uzaklaştırma ve öfke kursuna gitme cezası aldığı basına yansımıştı.

Zayn Malik’in Gigi Hadid ile yeniden bir araya gelmek için elinden geleni yaptığı da konuşulmuştu. OK! Dergisi’nin Hadid’e yakın kaynaklara dayandırarak ileri sürdüğüne göre; Malik, ünlü modele kendisini bağışlaması ve ilişkilerine son bir şans vermesi için yalvarmıştı.

Gigi Hadid ile Zayn Malik barıştı mı?

'Kötü alışkanlıklarına kendini fazla kaptırdı'

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM