Kylie Jenner sır gibi sakladığı oğluyla paylaşım yaptı!

Kylie Jenner sır gibi sakladığı oğluyla paylaşım yaptı!

Kardashian-Jenner ailesinin en küçük üyesi Kylie Jenner’ın rapçi Travis Scott ile birlikteliğinden geçtiğimiz aylarda ikinci çocuğunu dünyaya gelmişti. Oğluna Wolf adını verdiğini, ancak kısa süre sonra bu ismi değiştirdiğini söyleyen Jenner, geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili açıklama yaparken; sır gibi sakladığı oğluyla paylaşım yaptı.

Serveti ve özel hayatıyla sadece kendi ülkesinde değil, dünya çapında da en çok konuşulan isimlerden olan Kylie Jenner, ailesinin reality şovu ‘The Kardashians’ın geçtiğimiz haftalarda yayınlanan bir bölümünde; aşk yaşadığı Travis Scott’tan dünyaya gelen oğlunu kucağına aldıktan sonra doğum sonrası depresyonla (Postpartum Depresyon) mücadele ettiğini ima etmişti.

Ünlü isim, kız kardeşi Kendall Jenner ile konuşurken ‘mutlu olması gerektiğini’ bildiğini, ama yine de öyle hissetmediğini açıklamıştı. 25 yaşındaki Kylie, şu ifadeleri kullanmıştı:

Yeni bir bebeğim oldu, ama üç hafta boyunca hiç durmadan ağladım.

Kylie Jenner sır gibi sakladığı oğluyla paylaşım yaptı

DAHA ÖNCE DE DOĞUM SONRASI YAŞADIKLARINDAN BAHSETMİŞTİ

Jenner, yaşadığı sorunlardan ise ilk kez geçtiğimiz aylarda bir Instagram paylaşımında, “Doğum sonrası zor zamanlar yaşayan anneler… Benim için de kolay olmadı. Bu sefer, kızım Stormi ile olduğundan daha zordu. Kendime sürekli bütün bir insan; güzel ve sağlıklı bir çocuk yaptığımı hatırlatıyorum. Kendimize baskı yapmayı bırakmalıyız” diye yazarak bahsetmişti.

ADINI DEĞİŞTİRDİ

Ayrıca Kylie Jenner, Travis Scott ile birlikteliğinden dünyaya gelen ikinci çocuğu ‘Wolf’un adını, doğduktan kısa süre sonra değiştirdiğini açıklamıştı. Dokuz aylık bebeğin aylardır açıklanmayan yeni isminin ne olduğu Jenner’ın hayranları arasında bir merak konusuydu.

'Birlikte fotoğraflarımız ve videolarımız var'

“BÖYLE KALMAYACAK, BEKLİYORUZ”

Jenner, geçtiğimiz ay katıldığı ‘The Late Late Show’da, “Oğlum ‘Wolf’un adını henüz yasal olarak değiştirmedik” şeklinde konuşmuştu. Kylie Jenner, ayrıca, “Adı hala ‘Wolf’ ama böyle kalmayacak. Sadece bekliyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

‘The Kardashians’ programının son bölümünde de bu konuyla konuşan Kylie Jenner, “Bebeğimin adı hala ‘Wolf.’ Değiştirdiğimde size haber veririm. Belki üçüncü sezonda söylerim” açıklamasında bulunmuştu.

Kylie Jenner sır gibi sakladığı oğluyla paylaşım yaptı

OĞLUYLUA PAYLAŞIM YAPTI

Tüm bunların ardından sosyal medya fenomeni ve reality şov yıldızı Kylie Jenner, sır gibi sakladığı oğluyla paylaşım yaptı. Fotoğraflarda oğlunun yüzünü göstermekten kaçınan ünlü ismin 373 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınladığı kareler; kısa sürede 9 milyona yakın beğeni ve 13 bine yakın yorum aldı.

Takipçileri, Jenner’a; “Bu kadar çok insanın Kylie’den bebeğinin yüzünü göstermesini talep etme hakları varmış gibi hissetmesini çok garip buluyorum”, “Kylie’nin nne olmaya ve çocukları için orada olmaya odaklanması hoşuma gitti” ve “Neden kızının yüzünü gösteriyor ama oğlunun yüzünü göstermiyor?” gibi mesajlar yazdı.

Kardashian-Jenner ailesi estetik yaptırmasaydı şimdi nasıl görünürdü?

Önceki HaberElon Musk, Apple’a savaş açtı: ‘Twitter’ı tehdit ettiler’
Sonraki HaberÖksürüğe ne iyi gelir? Öksürük nasıl geçer?