Ana SayfaMagazinKylie Jenner: Bebeğimin adını değiştirdiğimde haber veririm

Kylie Jenner: Bebeğimin adını değiştirdiğimde haber veririm

Kardashian-Jenner ailesinin en küçük üyesi Kylie Jenner’ın rapçi Travis Scott ile birlikteliğinden geçtimiz aylarda ikinci çocuğunu dünyaya gelmişti. Dokuz aylık bebeğin aylardır açıklanmayan yeni isminin ne olduğu Jenner’ın hayranları arasında bir merak konusuydu. Jenner, bebeğinin adıyla ilgili yeni bir açıklama yaptı.

Serveti ve özel hayatıyla sadece kendi ülkesinde değil, dünya çapında da en çok konuşulan isimlerden olan Kylie Jenner, sosyal medyada en çok dikkat çeken ünlülerden biri. Paylaşımlarıyla adından söz ettiren ve hayranlarından binlerce yorum alan Jenner, geçtiğimiz haftalarda eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Travis Scott’tan bir kız bir erkek iki çocuğu olan ünlü isim, geçtiğimiz aylarda yaptığı ‘özel jet’ paylaşımıyla tepki çekmişti.

Yayınladığı fotoğrafta 31 yaşındaki sevgilisi Scott ve kızları Stormi, iki tane özel jetin arasında birbirlerine sarılırken görülen Jenner, her ikisinin de özel jetlerini kast ederek, “Seninkini mi almak istiyorsun benimkini mi?” diye yazmıştı.

KENDALL İLE DERTLEŞTİ

Kylie Jenner, tüm bunların ardından ‘The Kardashians’ın yeni fragmanında, oğlunu kucağına aldıktan sonra doğum sonrası depresyonla (Postpartum Depresyon) mücadele ettiğini ima etti. Fragmanda; reality şov yıldızının, kız kardeşi Kendall Jenner ile konuştuğu ve ‘mutlu olması gerektiğini’ bildiğini, ama yine de öyle hissetmediğini açıkladığı duyuldu. 25 yaşındaki Kylie, şu ifadeleri kullandı:

Yeni bir bebeğim oldu, ama üç hafta boyunca hiç durmadan ağladım.

Kylie Jenner: Bebeğimin adını değiştirdiğimde haber veririm

DAHA ÖNCE DE DOĞUM SONRASI YAŞADIKLARINDAN BAHSETTİ

Jenner, yaşadığı sorunlardan ise ilk kez geçtiğimiz aylarda bir Instagram paylaşımında bahsetmişti:

Doğum sonrası zor zamanlar yaşayan anneler… Benim için de kolay olmadı. Bu sefer, kızım Stormi ile olduğundan daha zordu. Kendime sürekli bütün bir insan; güzel ve sağlıklı bir çocuk yaptığımı hatırlatıyorum. Kendimize baskı yapmayı bırakmalıyız.

Kyline Jenner, mayıs ayında ise doğum sonrası hormonlarının ‘düzelmeye başladığını’ söylemiş ve; “Yeniden kendim gibi hissediyorum” demişti.

Kylie Jenner, Travis Scott ile birlikteliğinden dünyaya gelen ikinci çocuğu ‘Wolf’un adını, doğduktan kısa süre sonra değiştirdiğini açıklamıştı. Dokuz aylık bebeğin aylardır açıklanmayan yeni isminin ne olduğu Jenner’ın hayranları arasında bir merak konusuydu.

Kylie Jenner photoshop hatasıyla sosyal medyanın diline düştü!

“ADINI DEĞİŞTİRDİĞİMDE SİZE HABER VERİRİM”

“Kardashians” programının son bölümünde konuşan Kylie Jenner, “Bebeğimin adı hala ‘Wolf.’ Değiştirdiğimde size haber veririm. Belki üçüncü sezonda söylerim” açıklamasında bulundu.

Kylie Jenner: Bebeğimin adını değiştirdiğimde haber veririm

“BÖYLE KALMAYACAK, BEKLİYORUZ”

Jenner, geçtiğimiz ay katıldığı ‘The Late Late Show’da, “Oğlum ‘Wolf’un adını henüz yasal olarak değiştirmedik” şeklinde konuşmuştu. Kylie Jenner, ayrıca, “Adı hala ‘Wolf’ ama böyle kalmayacak. Sadece bekliyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Kylie Jenner: Bebeğimin adını değiştirdiğimde haber veririm
Kylie Jenner 600 bin TL’lik ayakkabı koleksiyonunu paylaştı

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM