Ana SayfaMagazinKylie Jenner altı kişiden oluşan 'yardımcı' ekibiyle eğlence parkında!

Kylie Jenner altı kişiden oluşan ‘yardımcı’ ekibiyle eğlence parkında!

Sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla sık sık gündem olan Kylie Jenner, geçtiğimiz günlerde kızı Stormi ile yayınladığı bir TikTok videosu yüzünden ‘kötü bir anne’ olmakla eleştirilmişti. Ünlü isim, bu suçlamalardan sonra kızı ve kardeşilerinin çocuklarıyla birlikte bir eğlence parkında görüntüledi. Jenner’ın yanında altı kişiden oluşan yardımcılarının olması ise dikkatlerden kaçmadı.

Serveti ve özel hayatıyla sadece kendi ülkesinde değil, dünya çapında da en çok konuşulan isimlerden olan Kylie Jenner, geçtiğimiz haftalarda yayınlanan ‘The Kardashians’ adlı reality şovunun yeni fragmanında, oğlunu kucağına aldıktan sonra doğum sonrası depresyonla (Postpartum Depresyon) mücadele ettiğini ima etmişti.

Fragmanda; ünlü isim, kız kardeşi Kendall Jenner ile konuştuğu ve ‘mutlu olması gerektiğini’ bildiğini, ama yine de öyle hissetmediğini açıkladığı duyulmuştu. Kylie, şu ifadeleri kullanmıştı:

Yeni bir bebeğim oldu, ama üç hafta boyunca hiç durmadan ağladım.

Kylie Jenner altı kişiden oluşan yardımcı ekibiyle eğlence parkında

BEBEĞİNİN YENİ İSMİNİ AÇIKLAMADI

Şubat ayında Travis Scott ile olan birlikteliğinden ikinci bebeğini dünyaya getiren ünlü isim, oğlunun adını Wolf koyduklarını açıklamış; ancak daha sonra bu isimden vazgeçmişti. Ancak Kylie ve Travis, bebeklerinin yeni ismini henüz açıklamadı.

DAHA ÖNCE DE DOĞUM SONRASI YAŞADIKLARINDAN BAHSETTİ

Jenner, yaşadığı sorunlardan ise ilk kez geçtiğimiz aylarda bir Instagram paylaşımında bahsetmişti:

Doğum sonrası zor zamanlar yaşayan anneler… Benim için de kolay olmadı. Bu sefer, kızım Stormi ile olduğundan daha zordu. Kendime sürekli bütün bir insan; güzel ve sağlıklı bir çocuk yaptığımı hatırlatıyorum. Kendimize baskı yapmayı bırakmalıyız.

Kylie Jenner, Mayıs ayında ise doğum sonrası hormonlarının ‘düzelmeye başladığını’ söylemiş ve; “Yeniden kendim gibi hissediyorum” demişti.

Photoshop hatasıyla sosyal medyanın diline düştü!

‘UYGUNSUZ ŞARKI’ ELEŞTİRİSİ

Jenner, önceki günlerde ise Stormi ile çektiği bir Tiktok videosu yüzünden ‘kötü bir anne’ olmakla suçlanmıştı. Videoda kızının babası Travis Scott’ın ‘Mamacita’ adı şarkısını Stormi ile birlikte söyleyen Kylie, şarkının bir çocuk için ‘uygunsuz’ olan sözleri nedeniyle eleştirilmişti.

ALTI YARDIMCI İLE EĞLENCE PARKI GEZİSİ

25 yaşındaki ünlü isim; takipçilerinden gelen ‘kötü bir anne olduğu’ eleştirilerinin ardından geçtiğimiz gün kızı Stormi’yi, Kim Kardashian’ın kızı Chicago’yu, Khloe Kardashian’ın kızı True’yu ve Rob Kardashian’ın kızı Dream’i eğlence parkına götürdü.

Kylie Jenner altı kişiden oluşan yardımcı ekibiyle eğlence parkında

DailyMail’de yer alan habere göre; gruba eğlence parkı çevresinde dört koruma ve iki VIP tur rehberi olmak üzere toplam altı kişilik bir ‘yardımcı’ ekibi eşlik etti. Ayrıca Jenner’ın makyaj sanatçısı Ariel de yanlarındaydı.

Jenner’ın ve çocukların eğlenceli anları, kameralara yansıdı.

Kylie Jenner'dan baby shower partisi

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM