Ana SayfaMagazinKuruçeşme Açıkhava sahnesi Altay'la renklendi

Kuruçeşme Açıkhava sahnesi Altay’la renklendi

Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda ve Poll Production by Polat Yağcı organizasyonuyla gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde dün Türk pop müziğinin başarılı ismi Altay vardı. En son ‘Anti Aşk’ şarkısına çıkardığı kliple beğeni toplayan sanatçı, sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi.

Altay, konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi. Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde dinleyicilerle buluşmanın heyecanını “Sürekli konserler yapıyoruz ama bu İstanbul’daki ilk Paraf Kuruçeşme Açıkhava konserim. Bu yüzden mutlu bir heyecan içindeyim” sözleriyle anlattı.

Kuruçeşme Açıkhava sahnesi Altayla renklendi

ALTAY ENERJİSİ BOĞAZ’I SARDI

‘Kalpsizsin’ isimli albümü ile piyasaya giriş yapan, yorumu ve tarzıyla sevenlerinin gönlünde taht kuran sanatçı, Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde hayranlarını ağırladı. Dinleyicileri ‘Keşke Aramasaydın’ şarkısı ile selamlayan Altay enerjisi Boğaz’ı sardı. Birbirinden değerli şarkılarını Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde seslendiren Altay; türküden arabeske, rock müzikten oyun havasına uzanan repertuvarıyla hayranlarını mest etti.

Kuruçeşme Açıkhava sahnesi Altayla renklendi

KURUÇEŞME’DE MÜZİK ZİYAFETİ

Şarkılarını seslendirirken yerinde duramayan Altay, hayranlarını da yerine oturtmadı. ‘Tamam Aşkım’, ‘Hayde Gidelum’, ‘Güzeller İçinden’, ‘Antebin Hamamları’ gibi birçok hareketli parçayla müzikseverlere keyifli anlar yaşattı. İki saat boyunca müzik ziyafeti sunan ünlü sanatçı, sahne performansıyla sevenlerinin unutamayacağı bir geceye Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde imza attı.

Kuruçeşme Açıkhava sahnesi Altayla renklendi
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM