Pazartesi, Temmuz 22, 2024
Ana SayfaGündemKucağında çocuğuyla yürüyen kadına otomobille yanaşıp taciz eden sapık yakalandı!

Kucağında çocuğuyla yürüyen kadına otomobille yanaşıp taciz eden sapık yakalandı!

Olay, 29 Kasım’da Esenyurt ilçesi Süleymaniye Mahallesi’nde meydana geldi. Kucağında çocuğuyla yürüyen kadına yaklaşan bir aracın sürücüsü yaklaşarak elle tacizde bulundu.  Taciz edilen kadın çocuğunu kucağına alıp kendini korumaya çalışırken araç sürücüsü ise olay yerinden kaçarak uzaklaştı.  

Haberin Devamı

class=’medyanet-inline-adv’>

Kucağında çocuğuyla yürüyen kadına otomobille yanaşıp taciz eden sapık yakalandı

Güvenlik kamerasına yansıyan olayın sosyal medyada paylaşılması üzerine polis harekete geçti. Plakadan yola çıkılarak şüphelinin F.K. olduğu belirlendi. F.K., polis ekiplerince evinde yakalanarak gözaltına alındı. F.K. ile ilgili yapılan sorgulamada şüphelinin ‘Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma’, ‘Evden Hırsızlık’ ve ‘Dolandırıcılık’ gibi çeşitli suçlardan çok sayıda kaydı olduğu görüldü. Gözaltına alınan F.K., işlemlerinin ardından bugün adliyeye sevk edildi. 

1/7

2/7

3/7

4/7

5/7

6/7

7/7

/*d_slider-start*/window[“container_AE546045”] = ‘#slider_AE546045 .swiper-container’;window[“parameters_AE546045”] = {loop: true,navigation: {nextEl: ‘#slider_AE546045 .main-slider__nav–next’,prevEl: ‘#slider_AE546045 .main-slider__nav–prev’,},autoplay: {delay: 5000,disableOnInteraction: false},};/*d_slider-end*/

En Son Okunanlar

En Çok Okunanlar