Ana SayfaMagazinKonserde 'Yoruldum' diyen Sinan Akçıl'a mesir macunu attılar!

Konserde ‘Yoruldum’ diyen Sinan Akçıl’a mesir macunu attılar!

Ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın organizasyonuyla Manisalılarla buluştu. Binlerce üniversite öğrencisiyle bir araya gelen şarkıcı, konserin ilerleyen dakikalarında yorulduğunu söyleyip, “Resmen enerjim kalmadı” dedi. Öğrenciler, Akçıl’ın bu sözlerinin ardından sahneyi adeta macun yağmuruna tuttu.

Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, Şubat 2021’de ikinci kez nikâh masasına oturmuş ve 11 Mayıs 2022 tarihinde boşanmıştı. Akçıl, son olarak birlikte single çıkardığı Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk yaşamaya başladığını duyurmuştu.

“HER KAHRAMANIN KALBİNİ DOLDURAN PRENSES VARDIR”

Geçtiğimiz günlerde basın mensuplarının aşk sorularını yanıtlayan 40 yaşındaki şarkıcı, “Ben artık ‘Hayatımda birisi var mı?’ sorusuna cevap vermek istemiyorum. Nazar değdiğinde inanıyorum ama şunu söyleyebilirim, her kahramanın kalbini dolduran bir prenses vardır” sözleriyle, kalbinin dolu olduğunu vurgulamıştı.

Konserde Yoruldum diyen Sinan Akçıla mesir macunu attılar

“YİNE HER AN EVLENEBİLİRİM”

“Özgür Aras’la Baş Başa” programına katılan Akçıl, aşkın tarifi şu sözlerle yapmıştı:

Aşk kesinlikle hem ne istediğini çok iyi bilmek hem de ne istediğini bilmemem benim için. Evlilik benim beynimdeki özgürlüğü öldürdü. Bu yanlış anlaşılmasın başka bir kadınla flört etmek anlamında değil. Sadece o baskı insanı, diken üzerinde yürüyormuşum baskısı. O beni iki arada bir derede bıraktı. ‘Daha zamanı değil miydi?’ dediğim zamanlar oldu. Evlilik bende travma yaratmadı. Yine her an evlenebilirim, hiç öyle bir korkum yok.

Konserde Yoruldum diyen Sinan Akçıla mesir macunu attılar

MANİSA’DA SAHNE ALDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ‘Gsb hep yanında’ projesi kapsamında üçüncü kez sahneye çıkan Akçıl, Manisa Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşen konserde binlerce üniversiteliye eğlenceli dakikalar yaşattı. Şehir buluşmaları kapsamında bir gün önce şehre gelen ve öğrenciler ile vakit geçiren Akçıl gençlik merkezinde öğrenciler ile stüdyoya girip şarkı söyledi.

Sinan Akçıl'dan Ferhat Göçer açıklaması

SAHNEYE MESİR MACUNU YAĞDI

Konserin ilerleyen dakikalarında “İlk defa bir konserde bu kadar yoruluyorum resmen enerjim kalmadı” diyen Sinan Akçıl’a Celal Bayar Üniversitesi öğrencileri, mesir macunu ile cevap verdiler ve sahneyi adeta macun yağmuruna tuttular. Gelen macunlardan birini yiyen Akçıl “Size helal olsun sahneye telefon ve başka şeyler atmaya son artık sahneye yöresel ürünler atın” diyerek konserine devam etti.

Konserde Yoruldum diyen Sinan Akçıla mesir macunu attılar
Sinan Akçıl eve gittiğinde görmüş!

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM