Ana SayfaMagazinKıvanç Tatlıtuğ'un sabah sporu! Hayranlarını kırmadı

Kıvanç Tatlıtuğ’un sabah sporu! Hayranlarını kırmadı

Geçtiğimiz nisan ayında oğlu Kurt Efe’yi kucağına alarak büyük bir sevinç yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gün Bodrum’da görüntülendi. Sabah sporu yapan yakışıklı oyuncu, hayranlarının fotoğraf isteğini de geri çevirmedi.

2016 yılında Fransa’nın başkenti Paris’te nikah masasına oturan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stilist Başak Dizer’in oğulları Kurt Efe, 15 Nisan tarihinde dünyaya gelmişti. Doğuma giren Tatlıtuğ, gözyaşlarını tutamamış; altın saçlı Kurt Efe’nin adeta babasının kopyası olduğu öğrenilmişti.

Ünlü isim bebeğinin dünyaya gelmesinin ardından Twitter hesabından paylaşım yaparak, iyi dileklerini ileten herkese teşekkür etmişti:

Kurt Efe’mizi sağlıkla kucağımıza aldık çok şükür. Mutluluğumuz tarifsiz. İsteyen herkese nasip olsun. Başak ve ben tüm güzel dileklerinize çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

“İKİ İSMİN DE BİZİM İÇİN ANLAMI VAR”

Tercih ettikleri Kurt Efe ismi de sosyal medyada gündem olan çiftten Tatlıtuğ, bu konuyla ilgili olarak, Eşim Başak zaten açıklama yapmıştı. Her iki ismin de bizim için anlamı var. Çok severek koyduk. Sağlıklı, sıhhatli yaşasın. Vatana millete ve anasına babasına hayırlı evlat olsun” şeklinde konuşmuştu.

Ünlü çift, ‘Kurt’ adı için; 2014 yılında ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisinde ‘Kurt Seyit’ karakterine hayat veren Kıvanç Tatlıtuğ’un, başrolü Farah Zeynep Abdullah’la paylaştığı projeden esinlendiği belirtilmişti.

İŞTE KURT EFE BEBEK

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti, sonrasında arkadaşlarıyla birlikte Bodrum Yalıkavak’taki evlerinin plajında görüntülenmişti. Kime benzediği yönünde sosyal medyada anketler yapılan Kurt Efe ilk defa görüntülenmişti. Kurt Efe’nin sarışınlığı ve yüz hatlarının babası Tatlıtuğ’a benzediği görülmüştü.

Kıvanç Tatlıtuğ, denizden çıkar çıkmaz soluğu oğlu Kurt Efe’nin yanında almıştı. Oyuncunun, oğlunu anne Dizer ile birlikte uzun uzun sevdiği anlar objektiflere böyle yansımıştı.

EŞİ, OĞLUYLA İLK POZLARINI PAYLAŞTI

İlk kez baba olma heyecanını yaşayan 38 yaşındaki oyuncudan oğluyla ilk fotoğraflar ise geçtiğimiz ay gelmişti. Başak Dizer, eşinin oğluyla 30’uncu gün ve üçüncü ayında verdiği pozları sosyal medya hesabından yayınlamış; Tatlıtuğ’un oğluyla pozları hayranları tarafından çok beğenilmişti.

HAYRANLARINI KIRMADI

Şimdilerde Bodrum tatiline devam eden yakışıklı oyuncu, tüm bunların ardından geçtiğimiz gün Bodrum Yalıkavak’ta yer alan bir otelde görüntülendi. Ünlü isim, sabah sporunu yaparak yürüyüşe çıktı.

Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarından yoğun ilgi gören ve sevenlerini kırmayan Kıvanç Tatlıtuğ, mütevazılığı ile bir kez daha gönüllere taht kurdu.

Exit mobile version