Ana SayfaMagazin'Kim Milyoner Olmak İster’de sürpriz evlilik teklifi!

‘Kim Milyoner Olmak İster’de sürpriz evlilik teklifi!

Uzun yılllardır ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşan ve ilgiliyle takip eden ‘Kim Milyoner Olmak İster’, 9 Eylül Cuma akşamı yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yarışmaya Ankara’dan katılan Erol Yılmaz isimli yarışmacı damga vurdu. İlk olarak telefonda joker hakkını kullanan ve kız arkadaşının babasıyla görüşen Yılmaz, ardından stüdyoda sevgilisine evlenme teklif etti. İşte o anlar…

Milliyet.com.tr
Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ATV ekranlarında yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışması, sorulan sorularla ve renkli yarışmacılarıyla sık sık gündeme geliyor. İlgiyle takip edilen bilgi yarışmasının son bölümüne; Erol Yılmaz adındaki yarışmacı damga vurdu. ‘Milyoner’e Ankara’dan katıldığını ifade eden Yılmaz, çok küçük yaşlardan beri çalıştığını belirtti.

KAYINPEDERİNDEN İZİN İSTEDİ

Etimesgut’ta park görevlisi olarak çalıştığı ifade eden Erol Yılmaz, 4’üncü soruya geldiğinde, “Hangi adda, Trabzon’a özgü tatlı vardı?” sorusunda telefon joker hakkını kullandı. Sevgilisi Damla Hanım’ın babasından yana joker hakkını kullanan Erol Yılmaz, önce kayınpederinden; ‘Soruyu sorabilir miyim?’ diyerek izin istedi.

Kim Milyoner Olmak İster’de sürpriz evlilik teklifi

“HER ZAMAN SON KARARIMSIM. BENİMLE EVLENİR MİSİN?”

Ardından sunucuya; “Benim bu hayatta son kararım olan bir şey daha var. Şu anda sizlerin ve bütün Türkiye’nin önünde Damla Hanım’a bir teklifte bulunmak istiyorum müsaadeniz olursa” diyen Yılmaz, kız arkadaşının yanına doğru gitti.

Kim Milyoner Olmak İster'e 'Omurilik sarımsağı' damgasını vurdu

Kız arkadaşı Damla Hanım’a doğru giden Erol Yılmaz, “Bu hayatın bana verdiği en büyük şans sensin. Sen her zaman son kararımsın. Benimle evlenir misin?” diyerek yüzüğü çıkardı. Evet yanıtını aldıktan sonra çifti, başta Kenan İmirzalıoğlu olmak üzere tüm stüdyo dakikalarca alkışladı.

İMİRZALIOĞLU DA ŞAŞIRDI

Ardından konuşan İmirzalıoğlu, “Sevgili seyircler, biz aslında bilgi-kültür yarışmasıyız ama konsept biraz değişti. Erol bize sürpriz yaptı. Mutluluklar diliyorum, bir yastıkta kocayın. Damla’nın da duygularını alalım” dedi.

Kim Milyoner Olmak İster’de sürpriz evlilik teklifi

Tekliften hiç haberi olmadığını söyleyen Damla Hanım ise “Hiç belli etmedi, çok şaşırdım. Tabi ki benim de onunla geçirmek istediğim bir ömür var ve bu doğru bir seçim. Son kararım bana mutluluk getirecek. Ona teşekkür ediyorum hayatıma kattığı her şey için” dedi.

Yarışmacıdan izleyiciye ters köşe!

“BİLDİĞİM SORUDA YAPMAYI TERCİH ETTİM”

İmirzalıoğlu sonrasında “Ben de anlamadım. Kolay da bir soru dedim kendi kedime” deyince Yılmaz, “Bildiğim bir soruda böyle bir şey yapmayı tercih ettim. Bilmediğim bir soruda yapıp yanlış cevap verseydim, düşürürdü beni burada” ifadelerini kullandı.

Beşinci soruda yarışmadan çekilen Erol Yılmaz adlı yarışmacı, evlenme teklifi ederek hafılara kazındığı programdan alkışlarla uğurlandı.

Kim Milyoner Olmak İster’de sürpriz evlilik teklifi
İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM