Ana SayfaMagazinKenan İmirzalıoğlu: Kurt Efe babası Kıvanç'ın saç rengini almış

Kenan İmirzalıoğlu: Kurt Efe babası Kıvanç’ın saç rengini almış

İkinci kez anne-baba olmak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal çiftinden yakışıklı oyuncu, önceki gün Ulus’ta bulunan spor salonundan çıkarken görüntülendi. Gazetecilerle konuşan İmirzalıoğlu, meslektaşı Kıvanç Tatlıtuğ’un önceki haftalarda dünyaya gelen oğlu Kurt Efe hakkında konuştu.

Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ, altı yıl önce Fransa’nın başkenti Paris’te dünyaevine girmiş, nikâh törenine sadece 40 kişi katılmıştı. Ünlüler dünyasının popüler çiftinden geçtiğimiz aylarda bebek müjdesi gelmişti.

BABASININ KOPYASI

Bir erkek bebek bekleyen Tatlıtuğ ile Dizer, 15 Nisan Cuma sabahı oğulları Kurt Efe’yi kucaklarına almıştı. Doğuma giren 38 yaşındaki oyuncu, gözyaşlarını tutamamış; altın saçlı Kurt Efe’nin adeta babasının kopyası olduğu öğrenilmişti.

Kenan İmirzalıoğlu: Kurt Efe babası Kıvançın saç rengini almış

KIVANÇ’TAN İLK AÇIKLAMA

Yakışıklı oyuncu, bebeğinin dünyaya gelmesinin ardından Twitter hesabından paylaşım yaparak, iyi dileklerini ileten herkese teşekkür etmişti:

Kurt Efe’mizi sağlıkla kucağımıza aldık çok şükür. Mutluluğumuz tarifsiz. İsteyen herkese nasip olsun. Başak ve ben tüm güzel dileklerinize çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız.

“DÜNYANIN EN GÜZEL DUYGUSU”

Sonrasında ise dijital bir platformda yayınlanan ‘Yakamoz S-245’te rol alan Tatlıtuğ, yönetmenler Tolga Karaçelik, Umut Aral ve oyuncular Meriç Aral, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Ersin Arıcı, Hakan Salınmış ile birlikte dizinin yayına girişini bir yemekle kutlamıştı. Ekip, Maslak’ta basına kapalı olarak gerçekleşen yemek sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlamıştı.

Babalık sevinci yaşayan Kıvanç Tatlıtuğ, “Bir erkek çocuğumuz dünyaya geldi. Allah isteyen herkese nasip etsin. Eşim Başak çok sağlıklı, oğlumuz da çok sağlıklı. İki gün hastanede kaldık, sonrasında taburcu olduk, evladımızı aldık ve evimize geçtik. Şu an annelik ve babalık provaları. Tabii evin şekli şemalı otomatik olarak değişti. Dünyanın en güzel duygusu. Kelimelerle tarif edilmez çünkü kıyaslayacak bir şey yok” diye konuşmuştu.

Kenan İmirzalıoğlu: Kurt Efe babası Kıvançın saç rengini almış

“İKİ İSMİN DE BİZİM İÇİN ANLAMI VAR”

Kurt Efe ismi, sosyal medyada da gündem olmuştu. Bu konu hakkında ise ünlü oyuncu, “Eşim Başak zaten açıklama yapmıştı. Her iki ismin de bizim için anlamı var. Çok severek koyduk. Sağlıklı, sıhhatli yaşasın. Vatana millete ve anasına babasına hayırlı evlat olsun” şeklinde konuşmuştu.

Ünlü çiftin, oğullarına ‘Kurt Efe’ adını verecekleri doğumdan önce ortaya çıkmıştı. 2014 yılında ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisinde ‘Kurt Seyit’ karakterine hayat veren Kıvanç Tatlıtuğ’un, başrolü Farah Zeynep Abdullah’la paylaştığı projeden esinlendiği belirtilmişti.

Sekiz aylık hamile Sinem Kobal'dan yeni poz

SOLUĞU HASTANEDE ALDILAR

Başak Dizer, eşi Kıvanç Tatlıtuğ’la doğumdan sonra ilk misafirlerini doğum yaptığı özel hastanede kabul etmişti. Şimdilerde ikinci kızlarını kucaklarına almak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal da arkadaşlarını yalnız bırakmamıştı.

Oyuncu çift, gazetecilerin soruları üzerine, “Arkadaşlar, önce bir Kıvanç’ı görelim. Sonra sizinle ilgilenelim. Gelelim konuşalım” ifadelerini kullanmıştı.

Kurt Efe bebek için hastaneye ünlü yağdı

“ZAMANLA ANNEDEN DE BİR ŞEYLER ALACAKTIR”

Son olarak ünlü çiftten Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz gün Ulus’ta yer alan bir spor salonundan çıkarken objektiflere takıldı. Aracının içerisinden basın mensuplarıyla sohbet eden oyuncu, Ramazan Bayramı’nı İstanbul’da geçireceğini söyledi.

Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftini evlerine ziyaret ettiğini belirten İmirzalıoğlu, muhabirlerin “Bebek kime benziyordu?” sorusuna şu yanıtı verdi:

Daha çok babanın rengini almış. Söylendiği gibi altın sarısı saçları var. Tabii çocuk bu, zamanla anneden de bir şeyler alacaktır.

Kenan İmirzalıoğlu: Kurt Efe babası Kıvançın saç rengini almış

İKİNCİ BEBEK HEYECANI

Öte yandan 2016 senesinde Cunda Adası’nda nikah masasına oturan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz yıl kızlarını kucaklarına almıştı. İlk kez bebek heyecanı yaşayan çift, çocuklarına ‘Lalin’ adını vermişti.

Bebeklerinin doğumunun ardından yaşamlarının büyük kısmını Marmaris’te geçirmeye başlayan ve geçtiğimiz gün “Lalin iyi ki var, o bizim en güzel parçamız” diyen oyuncu çiftin bir kızları daha olacağı ortaya çıkmıştı.

'Dünyanın en güzel bireyi geliyor'

AİLECE YÜRÜYÜŞ

Bebeklerinin adını henüz açıklamayan ve doğum için gün sayan ünlü çiftten Kobal, geçtiğimiz haftalarda eşi ve kızıyla yürüyüş yaparken çekilen fotoğrafı, Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı.

Ünlü oyuncu, siyah-beyaz bu fotoğrafı Satin Jackets’in “You Make Me Feel Good” adlı şarkısı eşliğinde yayınlamıştı. Kobal’ın gönderisi takipçilerinden oldukça ilgi görmüştü.

Kenan İmirzalıoğlu: Kurt Efe babası Kıvançın saç rengini almış
Çağatay Ulusoy, Kenan İmirzalıoğlu ve Kıvanç Tatlıtuğ komşu oluyor

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM