Ana SayfaMagazinKaslarıyla şov yapan Kaan Yıldırım'a Salih Bademci'den yorum!

Kaslarıyla şov yapan Kaan Yıldırım’a Salih Bademci’den yorum!

Kendisi gibi oyuncu Hande Erçel ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Kaan Yıldırım, sosyal medya hesabından kaslarını sergilediği fotoğraflarını paylaştı. Oyuncunun paylaşımını gören meslektaşı Salih Bademci, bu pozlara kayıtsız kalmadı.

Kerem Bürsin ile ayrıldıktan sonra popçu Hadise’nin eski sevgilisi Kaan Yıldırım’la adı aşk dedikodularına karışan Hande Erçel, geçtiğimiz ay ünlü oyuncuyla Emirgan’da bir mekanda eğlenmişti. Gece boyu samimi oldukları iddia edilen çift, çıkışta Yıldırım’ın arabasına binmişti. Arka koltuğa binen ikili, basın mensuplarına görüntü vermek istemese de planları tutmamıştı. Anadolu Yakası’na geçerken çevirmeye yakalanan çift, kameraları görünce küçük bir şaşkınlık yaşamıştı. Sorulara cevap vermeyen oyuncular, Erçel’in Beykoz’daki evine gitmişti.

2019 yılında ‘Halka’ adlı dizide rol arkadaşı olan Kaan Yıldırım ve Hande Erçel, Londra sokaklarında görüntülenince, sürpriz birliktelik ortaya çıkmıştı. 

HANDE’DEN KAAN YILDIRIM İTİRAFI

Geçtiğimiz haftalarda Etiler’de görüntülenen Erçel, Londra tatili sorularına; “Bu aralar birazcık tatil yaptım, evet” yanıtını vermişti. Erçel, Kaan Yıldırım’la birlikteliğiyle alakalı ise “Ben çok iyiyim, her şey yolunda. Çok güzel” ifadelerini kullanmıştı.

"Tatil çok güzel geçti"

KASLARINI SERGİLEDİ

Erçel ile yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Kaan Yıldırım,  sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettirdi. Şimdilerde ‘Mevlana’ adlı dizide rol alan ünlü oyuncu, son paylaşımında kaslarını sergiledi.

Kaslarıyla şov yapan Kaan Yıldırıma Salih Bademciden yorum
Kaan Yıldırım'dan yanıt gecikmedi!

“ABARTMASAK MI?”

Son dönemin popüler isimlerinden Salih Bademci de oyuncu arkadaşının pozlarına yorumsuz kalamadı. Eğlenceli üslubuyla tanınan Bademci, Yıldırım’ın paylaşımına “Abartmasak mı? Evet biraz kıskançlık içerebilir. Ne var” dedi.

Kaslarıyla şov yapan Kaan Yıldırıma Salih Bademciden yorum

 

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM