Ana SayfaSporKasımpaşa'nın yeni teknik direktörü Selçuk İnan idolünü açıkladı

Kasımpaşa’nın yeni teknik direktörü Selçuk İnan idolünü açıkladı

Süper Lig ekibi Kasımpaşa’nın yeni teknik direktörü olan Selçuk İnan, imza töreninde açıklamalarda bulundu. İnan, “Kafamda oluşturduğum bir prensip ve oyun anlayışı her zaman vardı. Oyunculuk döneminde de vardı. Bunların hepsini mix yapıp bana uyacağını düşündüğüm tüm fikirleri saklıyorum ve bana yardımcı olacağına inanıyorum” dedi.

Kasımpaşa’nın yeni teknik direktörü olan Selçuk inan, imza töreninde açıklamalarda bulundu.

Selçuk İnan yaptığı açıklamada, “Yaklaşık 1 yıl önce Galatasaray’dan ayrıldım. Fatih Terim’e çok büyük teşekkür borçluyum. Bu mesleği zaten yapmak istiyordum. Beni daha da cesaretlendiren, teşvik eden Fatih hocam oldu. Ona da çok teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Tüm çalıştığı hocalarla iletişim halinde olduğunu söyleyen İnan, “Bir senedir bütün hocalarımla iletişim halindeyim. Oynadığım bütün takımlarda neredeyse kaptanlık yaptım. Çalıştığım bütün hocalarla iyi bir iletişimim vardı. Kafamda oluşturduğum bir prensip ve oyun anlayışı her zaman vardı. Oyunculuk döneminde de vardı. Bunların hepsini mix yapıp bana uyacağını düşündüğüm tüm fikirleri saklıyorum ve bana yardımcı olacağına inanıyorum” açıklamasını yaptı.

“BAŞARILARINI TEKRAR ETMEK İSTEDİĞİM TEK BİR İSİM VAR”

Fatih Terim’i örnek aldığını söyleyen genç çalıştırıcı, “İdol olarak isim vermek istemem. Her zaman değişiyor futbol. 3 sene önce çok beğendiğim biri şimdi değişiyor. Başarılarını iyi anlamda kıskandığım, başarılarını tekrar etmek istediğim tek bir isim var o da Fatih Terim” diye konuştu.

Selçuk İnan son olarak, “Birçok önemli maçlara çıktı. Onlara karşı çok iyi rekabet içindeydik. Yeni nesil teknik direktör revaçta ama bu demek değildir ki önceki teknik adamlar geride kaldı. Biz onlardan feyz alıyoruz. Yeni nesil teknik adamın şöyle bir avantajı var; nesil değişiyor. Bunları takip etmekte biraz avantajımız olabilir. Çok önemli bir ekibimiz var. Uzun zamandır beraber futbol konuştuğum iyi insanlar. Çok güzel bir kurumsal yapı var. Gerçekten böylesine önemli projelerin olması ve futbola bu kadar yatırım yapılması beni şaşırttı. Heyecanlı yeni ve istekli bir ekip oluşturduk. Hepsi kendi dalında başarılı, bilgili ve önemli hocalar” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER GÜNDEM